הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח ביטול ההשתתפות העצמית

השכרת רכב בחו"ל הינה פעולה פשוטה יחסית, באמצעות אתרי האינטרנט השונים של חברות השכרת הרכב ניתן לבחור רכב בהתאם לצורכי הנסיעה שלכם, רכב מנהלים, רכב משפחתי, קראוון או רכב שטח. כל הרכבים ללא יוצא מן הכלל מחוייבים בתהליך ההשכרה הצטיידות בביטוח רכב. הביטוח מתבצע באמצעות חברות מורשות הפועלות מול חברות השכרת הרכב המקומיות.

לרוב תינתן לשוכר הרכב האפשרות לבחור בין כמה סוגי ביטוח, כאשר השוני הגדול והמהותי ביותר הינו בדבר דמי ההשתתפות העצמית במקרה של פגיעה או נזק לרכב.

סעיף ביטול ההשתתפות העצמית

בתוספת סכום כסף מסויים (על פי טבלת המחירים של כל חברת השכרה וביטוח רכב בחו"ל) ניתן לבצע ביטול השתתפות עצמית. משמעות הביטול הינה שבמקרה של תאונה או פגיעה פיזית ברכב הגורמת לנזק בסכום מסויים, דמי ההשתתפות העצמית שהיה על שוכר הרכב לשלם בטלים ואינם נגבים ממנו.

תעריפים ודגשים בעת ביצוע ביטוח

הבעיה מתחילה כאשר עלות ביטול ההשתתפות העצמית מגיעה לסכום העולה על דמי ביטוח הרכב הכלליים ולא פעם, במדינות רבות, עולה על גובה סכום השכרת הרכב. מה שהופך את העסיקה כולה ליקרה באופן מיוחד.

במידה וביטול השתתפות עצמית עולה אלף יורו ויותר הופכת השכרת הרכב והטיול כולו ליקרים כל כך עד כדי כך שאנשים רבים מחליטים לוותר על ביטול ההשתתפות העצמית ולקחת את הסיכון שבפגיעה או גרימת נזק ותשלום ההשתתפות.

גובה ההשתתפות העצמית נע בין אלפיים יורו לחמשת אלפים יורו באירופה למשל (בהתאם לטבלת המחירים של כל חברת השכרת רכב), השאלה הנשאלת האם שווה לקחת את הסיכון. התשובה היא לא, מפני שעבור מצב הביש הזה ישנו פתרון יעיל ובטוח בעזרת ביטוח ביטול השתתפות עצמית.

ביטוח ביטול השתתפות עצמית

חברות ביטוח ייחודיות בישראל כמונו TRIP4YOU  למשל מעניקות לכם את האפשרות לבצע ביטוח ביטול השתתפות עצמית. משמעות התהליך היא כיסוי מלא על דמי ההשתתפות העצמית במקרה של פגיעה ברכב או כל נזק שייגרם. חברת השכרת הרכב והביטוח שביצעתם מולם יחייבו אתכם עבור דמי ההשתתפות העצמית בנזק אך אנחנו נדאג להחזיר לכם את דמי ההשתתפות ובכך למנוע מכם חיובים יקרים ומיותרים.

ביטוח ביטול ההשתתפות העצמית מתבצע בארץ בלבד, בעוד מועד ומחירו זול בצורה משמעותית מכל סכום שתבקש מכם חברת הביטוח בהשכרת הרכב עבור ביטול דומה. אל תתפשרו ואל תיפלו בפח, בצעו ביטוח ביטול השתתפות עצמית וחסכו אלפי שקלים.

שומרים עליכם גם בחו"ל

אנו בחברת TRIP4YOU מאפשרים לכם בחירה של אחת מתוכניות הביטוח הייחודיות לנוסעים לחו"ל, המותאמות באופן אישי לתוכנית הנסיעה שלכם וכוללות ביטוח ביטול השתתפות עצמית (לרבות ביטוחים ייחודיים לטיולים כגון ספארי צלילות, טרקים בנפאל, טיול קראוונים באירופה ועוד).

מוצרי הביטוח שלנו הינם חלק מתוכניות חברת "הפניקס" ו ''DavidShield'' האיכותיות והמקצועיות ביותר. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לזכות בשירות אישי, ישיר ומהיר לאורך כל הדרך, משלב תכנון הטיול ועד שובכם ארצה בשלום.

צרו עמנו קשר עוד היום, TRIP4YOU ביטוח נסיעות לחו''ל קראוון ועוד במספר: 09-7457046

צור קשר

עבור לתוכן העמוד