הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות גלישת גלים, רוח וקייט סרפינג בחו''ל

 

גלישת גלים מקצועית הפך להיות אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בארץ וגלי הים התיכון מספקים לגולשים המקומיים הזדמנות אימון מצוינת לפני שהם נוסעים להתחרות בחו"ל בתחרויות מקצועיות, או רק למען התחביב. הפופולאריות של תחרות הגלישה בחו"ל, ובכלל זאת גלישת רוח ו – קייט סרפינג, הפכו את ערי החוף ליעד פופולארי במיוחד בקרב ישראלים הנוסעים להתחרות בחו"ל. לא כל הגולשים מודעים לכך שגלישת גלים נחשבת לספורט אתגרי ולכן דורשת ביטוח מיוחד שאינו נכלל בכיסוי רפואי כללי אותו עושים בדרך כלל לפני נסיעה לחו"ל. לעיתים בגלל יתר התלהבות או המחשבה ש – "מה כבר יכול לקרות לי?", שוכחים לעיין בתנאי הביטוח ועלולים ליפול בין כסאות.

דרך אגב – תוספת ספורט אתגרי עולה 0.5$ ליום

לקבלת פרטים נוספים ומחירי פרמיית ביטוח המכסה גולשי גלים בחו"ל,  טופס פניה באתר TRIP4YOU

מה מכסה ביטוח נסיעות בסיסי?
ביטוח נסיעות בסיסי הוא הביטוח אותו עושה כל מי שטס לחו"ל ולא עוסק בפעילות ספורטיבית מיוחדת הנחשבת לחריגה לפי רוב הפוליסות (כגון גלישת גלים או רוח). לדוגמה, אם המבוטח מאושפז בבית חולים בחו"ל, יש לו גבול אחריות של עד 1,000,000$ הוצאות ביטוח וכל זאת ללא השתתפות עצמית.(לא לכל חברות הביטוח כיסויים בסיסים דומים!) אם לאחר מכן הוא צריך להיות מוטס לארץ ולהמשיך להיות מאושפז בבית חולים ישראלי, הביטוח מכסה בעבורו את ההטסה הרפואית לישראל.

מכיוון שפעילות של ספורט אתגרי מוגדרת כסעיף חריג בכל ביטוח רפואי בסיסי, המשמעות היא שאם המבוטח נפגע בעת ביצוע פעילות זו (ואין זה משנה אם במסגרת תחרות מקצועית או תחביב), הרי שחברת הביטוח אינה מכסה אותו והוא נושא בכל כיסוי ההוצאות בעצמו. הפוליסה מגדירה הן גלישת גלים, הן גלישת רוח והן קייט סרפינג כספורט אתגרי, ולכן כל מי שמשתתף בענפי ספורט אלו, אינו מכוסה בפוליסה הרגילה.

הסיבה לכך היא שספורט אתגרי נחשב לפעילות מסוכנת והסיכויים להיפגע במהלכה הם גבוהים יחסית. לפיכך, חברת הביטוח חייבת לבטח את עצמה באמצעות גביית פרמיה נוספת מהמבוטחים. כאשר חברת הביטוח מבטחת נוסע רגיל או תייר בחו"ל בתנאי פוליסה רגילים, היא מצפה ממנו לקחת על עצמו סיכון סביר ולא להשתתף בפעילות כזו או אחרת שעלולה לסכן אותו.

אם המבוטח אינו נמצא תחת תנאי הפוליסה הנכונה או נמצא תחת תנאי פוליסה מצומצמת, הוא עלול למצוא את עצמו משלם סכומי עתק ללא צורך. כאשר לפוליסה מתווספים תנאים חריגים, קיימת השתתפות עצמית של 50$, אשר בטלה בשישים לעומת המחיר אותו היה המבוטח משלם במסגרת נסיעה ללא ביטוח כלל.

אצלנו כמובן אין השתתפות עצמית על ידי שימוש בכרטיס הפספורט קארד......

גולשים יקרים, אל תיקחו על עצמכם סיכונים מיותרים, תבצעו את ההרחבה לביטוח נסיעות שלכם על מנת להיות בטוחים ומוגנים במסגרת החופשה שלכם בחו"ל.

תעשו ביטוח ולכו לגלוש....יש גלים

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046  לרכישה און ליין באישור מיידי

צוות TRIP4YOU

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד