הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות כללית

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו כביכול הליך רשות, מדינת ישראל או קופות החולים אינן יכולות לחייב אדם לבטח את עצמו בטרם יציאתו מחוץ לארץ, עם זאת מרגע שהאדם יוצא את גבולות המדינה הוא מצוי ברשות עצמו, ללא כל כיסוי רפואי במידת הצורך ובמקרה חלילה של פגיעה, אובדן, גניבה או מוות למשל יהיה עליו או על בני משפחתו לשאת בעול הכלכלי הגדול.

לכן מוטב לכל מי שמתכנן נסיעה לבחור בפוליסת ביטוח נסיעות חו"ל המתאימה לצרכיו ולאופן הנסיעה, בין אם מדובר בסוף שבוע של שופינג בלונדון או בחודש טרקים בהרי ההימלאיה.

ביטוח נסיעות חו"ל

אז נכון שאיש אינו יכול לכפות עלינו לרכוש חבילת ביטוח אך גם איש לא יוכל כאמור לסייע לנו במידת הצורך אם לא נהני מבוטחים. השלב הנכון והטבעי טרם נסיעה הוא עריכת סקר מקיף לגבי הצעות הביטוח נסיעות חו"ל שמציעות לנו חברות שונות.

יש את ביטוחי הנסיעות של כרטיסי האשראי המעניקים ביטוח חינם ללא עלות אך בבדיקה מעמיקה נמצאו מגבילים מאד ונמוכים יחסית לכל תוכניות הביטוח האחרות. ניתן לבחור ביטוח נסיעות חו"ל של קופות החולים, כללית חו"ל, מכבי חו"ל, מאוחדת חו"ל ולאומית חו"ל, המציעות מבחר גדול של ביטוחים בהתאמה לסוג הנסיעה.

כמוהן חברות פרטיות רבות המציעות אף הן ביטוח נסיעות חו"ל בתנאים שונים ועל פי צרכים מגוונים. אם כך כיצד אפשר לעשות את הבחירה הנכונה ביותר? הדרך הטובה לבחור היא לערוך השוואה מסודרת. צרו קשר עם החברות ובררו מה הן מציעות, שימו לב היטב לאותיות הקטנות, לעלויות הכיסוי של יום אשפוז, לגובה ההשתתפות העצמית, לכיסוי במקרה של ניתוח, לכיסוי במקרה של אובדן או גניבת ציוד ועוד.

שאלות חשובות לנציג השירות

שאלו את כל השאלות הנכונות ואל תתביישו להעמיד את הנציג מול נתונים אחרים שקיבלתם בחברות אחרות. אם יצרתם קשר עם נציג ביטוח נסיעות חו"ל של כללית חו"ל בקשו ממנו לבדוק עבורכם האם יש כיסוי למלווה בעת הצורך למשל, האם הפוליסה מגבילה את ימי האשפוז, האם היא כוללת את כל סוגי הספורט האתגרי או רק חלק מהם וכדומה.

השאלות הנכונות יובילו אתכם אל התשובות אותם רצוי מאד שתקחו בחשבון בטרם תבצעו סגירת עסקת ביטוח. כאשר אתם יושבים לכם בבית הכל מרגיש מאד בטוח ומוגן, אך במקרה הצורך, בעת פינוי במסוק ואשפוז חלילה של חודשים ארוכים בבית חולים אי שם באפריקה, במזרח או באירופה כל סעיף בפוליסת הביטוח וכל האותיות הקטנות והגדולות מקבלים משמעות גדולה ביותר.

TRIP4YOU לשרותכם, לאורך כל הדרך!

אנו בחברת הביטוח TRIP4YOU מעניקים לכם מבחר מוצרי ביטוח שמהווים חלק מתוכניות חברת "הפניקס" ו ''DavidShield'' האיכותיות והמקצועיות ביותר.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בעניין ביטוח נסיעות חו"ל ולזכות בשירות אישי, ישיר ומהיר לאורך כל הדרך, משלב תכנון הטיול ועד שובכם ארצה בשלום.

צרו עמנו קשר עוד היום, TRIP4YOU במספר: 09.7457046     לרכישה און ליין  באישור מיידי

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד