הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות כרטיסי אשראי

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו הליך שבגדר חובה עבור כל מי שבוחר לצאת את הארץ, ליומיים, שבוע או שנה. ללא ביטוח נסיעות הינכם נותרים חשופים לצרה כלכלית אמיתית ולא פעם לטיפול רפואי מוגבל בעת חולי, תאונה, פציעה וכדומה.

אל תסתכנו ואל תקחו אחריות על עצמכם או על מי מבני המשפחה שלכם ובחרו בפוליסת הביטוח לחו"ל הטובה והמקיפה ביותר בהתאם לסוג הנסיעה ובהמלצתו של סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה.

"אין מתנות חינם"

איש חכם אמר פעם את המשפט האלמותי והמדוייק "אין מתנות חינם", אותו איש חכם ידע בדיוק על מה הוא מדבר, הרי בקצה של כל מתנה סמוי לו אינטרס קטן ומובהק או פעלול המתגלה לאחר התרת הסרטים הצבעוניים וקריעת העטיפה.

הפעלול המסתתר מאחורי ביטוח נסיעות כרטיסי אשראי עלול לעלות לכם מאות אלפי דולרים. המתנה חינם המוענקת על ידי חברות האשראי מאפשרת לזכות בביטוח נסיעות לחו"ל ללא עלות. הביטוח כאמור הוא אופציה הניתנת על ידי חברות אשראי שונות ללקוחותיהן כהטבה והיא תופסת לגבי בני משפחתו של הלקוח ועליו כמובן.

האותיות הגדולות

ביטוח נסיעות כרטיסי אשראי מעניק לכם ביטוח חינם, הביטוח כולל ימי אשפוז, שכר מנתח, הטסה בעת הצורך, תאונות אישיות, כבודה ועוד. כל אחד מן הסעיפים מוגבל לסכום מסויים כמובן. עד כאן נשמע טוב בהחלט.

אך במידה ותערכו את הסקר הנכון לגבי פוליסות ביטוח אחרות אל מול ביטוח נסיעות כרטיסי אשראי תגלו כי האותיות הקטנות הן שחשובות כאן יותר מכל כמו בכל מסמך אחר הן חושפות פערים ענקיים בין רמת הכיסוי לבין העלות בפועל.

האותיות הקטנות

אם חברת האשראי מציעה לכם כיסוי בגובה של אלף וחמש מאות דולר עבור יום אשפוז אתם מצידכם בטוחים שעשיתם עסקה מצויינת, אך אם תשוו את הנתונים תגלו כי עלות יום אשפוז בבתי חולים רבים בעולם עולה על שלושת אלפים דולר, מי בעצם אמור להשלים את היתרה? התשובה פשוטה וכואבת, אתם כמובן.

החברות מכירות במגבלותיו של ביטוח נסיעות כרטיסי אשראי ולכן מציעות ללקוחותיהם לבצע "השלמת כיסוי" ולהרחיב את הפוליסה החינמית, במקרה כזה עלות הפוליסה תגדל בצורה משמעותית ולא פעם תעלה על מחירה של כל פוליסת ביטוח, מקיפה ככל שתהיה אותה תבצעו באמצעות חברה אחרת.

TRIP4YOU שומרים עליכם גם בחו"ל!

אנו בחברת TRIP4YOU  מאפשרים לכם בחירה של אחת מתוכניות הביטוח הייחודיות לנוסעים לחו"ל, המותאמות באופן אישי לתוכנית הנסיעה שלכם (ספארי צלילות, טרקים בנפאל, טיול קראוונים באירופה ועוד).

האותיות הקטנות שלנו גדולות ומוארות ונציגי השירות שלנו יעניקו לכם הצעות פוליסה התואמות בדיוק את המדינה אליה אתם נוסעים ואת גובה הכיסוי הנכון לשירותי הבריאות המקומיים. מוצרי הביטוח שלנו  הינם חלק מתוכניות חברת "הפניקס" ו ''DavidShield'' האיכותיות והמקצועיות ביותר.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לזכות בשירות אישי, ישיר ומהיר לאורך כל הדרך, משלב תכנון הטיול ועד שובכם ארצה בשלום. צרו עמנו קשר עוד היום, TRIP4YOU במספר: 09.7457046  לרכישת ביטוח נסיעות לחו''ל און ליין 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד