הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות פספורט קארד

 

הכרטיס מגנטי פספורט קארד נחשב כיום לכרטיס ביטוח נסיעות המתקדם והחכם ביותר בכל הקשור לביטוח נסיעות לחו"ל. הכרטיס המגנטי יכול לשמש אותך במהלך אירוע חירום  בזמן שהותך בחו''ל. ראוי להזכיר שפוליסת ביטוח נסיעות מינימאלית לחו"ל היא בגדר חובה, ומי שאינו מבוטח, עלול למצוא עצמו משלם מאות ואלפי דולרים מכיסו הפרטי.

הכרטיס המגנטי חוסך למבוטח השתתפות עצמית והעברת כספי הטיפול למרפאה או לרופא המקומי, נעשית דרך כרטיס הפספורט קארד עצמו בזמן שהות המבוטח בחו"ל כלומר, אין צורך לחזור לארץ כדי לקבל את כסף התביעה בחזרה. גם במקרים של הוצאות מיוחדות, התשלומים מתבצעים און ליין ומשולמים במקום. בפוליסות  אחרות כמו של קופת חולים מכבי, כללית וכרטיסי האשראי התשלום מתבצע על ידי הלקוח ורק שחזר לישראל מקבל הלקוח את כספו פחות השתתפות עצמית 35$, 50$, או 100$ לאירוע.

למעשה, מבחינת מי שמשתמש בכרטיס, תהליך התביעה נעשה באופן פשוט וקל והוא אינו צריך כלל לתבוע את חברת הביטוח או למלא טפסי תביעה בחזרתו ארצה, כל זאת בהתאם למגבלות וגבול אחריות המבוטח של כל פוליסה.

רכישה און ליין של כרטיס הפספורט קארד

יתרונות נוספים של הפספורט קארד:

כרטיס תשלום הוצאות רפואיות -  כרטיס מגנטי פספורט קארד מאפשר לשלם ישירות על השירות הרפואי בחו"ל מבלי צורך להגיש טופס תביעה לחברת הביטוח. למעשה, כל מרפאה אשר מכבדת את כרטיס Mastercard, מכבדת גם את ה - Passport Card.

מוקד סיוע וחירום 24/7 - מוקד סיוע וחירום של PassPort Card  מבית דיויד שילד והפניקס מאפשר לקבל סיוע בקבלת טיפול רפואי בכל מדינה בעולם גם אם אינה דוברת אנגלית. השירות הרפואי הניתן הינו הקרוב ביותר למיקומו הנוכחי של המבוטח. בנוסף לכך, הלקוח יכול לקבל ייעוץ רפואי מהארץ באמצעות חדר רופאים.

מוקד הסיוע זמין גם באמצעות תוכנת Skype.

הפעלת הביטוח בדקה ה-90 – נכנסים לאתר, מכניסים את הCID- שנמצא בגב הכרטיס בוחרים תאריכי טיסה ויש ביטוח נסיעות לחו''ל, הפוליסה מגיעה באישור מיידי למייל + סמס על אישור רכישה!

גב חזק - הביטוח באמצעות סוכנות TRIP4YOU - Passport Card מקנה למבוטח ביטוח משולב של חברת הפניקס ו - דויד שילד, מחברות הביטוח הגדולות והוותיקות בארץ.

 

שירותי תמיכה וסיוע נוספים:

·        הארכת תקופת הביטוח בחו"ל במקרה שתקופת הביטוח הנדרשת ארוכה יותר

·        החזר כספי במקרה שתקופת הביטוח מתקצרת

·        חיתום רפואי עבור מחלות קשות/ במידת הצורך

·        התייעצות בגין הגשת תביעה, תנאי הפוליסה, זכויות המבוטח ועוד

 

 

פרטים נוספים אודות תוכניות ביטוח השונות, ניתן למצוא באתר www.trip4you.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046

צוות TRIP4YOU

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד