הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח אופניים בחו''ל - מרתון - טריאתלון - תחרויות מאורגנות

TRIP4YOU מציעה מסלול ביטוח מיוחד לרוכבי אופניים מזדמנים ומקצועיים במטרה שיוכלו לרכב בהנאה וללא חשש מתאונות אופניים או גנבה שלהם במהלך שהותם בחו''ל

כמובן כי מסלול ביטוח אופניים לחו"ל כולל את כל כיסויי הבריאות הרלוונטיים גם פוליסות הרגילות בגבול אחריות של עד 2,500,000 $ לאשפוז רפואי בחו"ל .

 

כמו בשאר הביטוחים שלנו הרוכב האופניים לא צריך להוציא את הכסף מכיסו, והוא יכול להשתמש בכרטיס המגנטי החכם PassportCard המהווה גם כרטיס תשלום. כך הרוכב למעשה מבטל את תהליך התביעה המייגע שקיים בחברות ביטוח אחרת אשר לא עושות שימוש בכרטיס הפספורט קארד לתשלום תביעות און ליין.

 בקיצור - לא מוציאים כסף מהכיס בחו''ל וללא השתתפות עצמית בהוצאות רפואיות!

 

מבחינת הגדרת הפוליסה, הרכיבה יכולה להתבצע בתנאים הבאים בעת טיולי אופניים בחו"ל :על החלק מהכיסויים יש תוספת מחיר על המחיר בסיס -

 

· רכיבת שטח - 0.5$ ליום

· רכיבה אתגרית – 0.5$ ליום

· השתתפות בתחרות מאורגנת – 2 $ליום

· מרתון – 2 $ליום

· טריאתלון – איש הברזל - 2.5 $ ליום

. איירון מן - איש הברזל - 2.5 $ליום

 

יש לנו אפשרות לתת כיסוי ביטוחי לאופניים בחו''ל על בסיס גניבה או נזק תאונתי לפי מספר מסלולים לרוכבי אופניים הנקבעים לפי מספר ימי השהות בחו"ל ולפי עלות הכיסוי הרצויה. (ראה טבלה באתר)

 

החל מביטוח של 30 במחיר 45$ וכיסוי לאופניים של עד 2500$, ועד לביטוח וכיסוי לאופניים של 6000$ במחיר של 100$ (ראה טבלה באתר). בנוסף לכך, רצוי מאוד להוסיף גם תוספת של איתור חילוץ והצלה (0.7$) עם כיסוי של עד 120,000$ למקרים של תאונות קשות בהן יש צורך בחילוץ כאשר נעלם הרוכב ולא ניתן לאתרו. כמובן הפינוי אווירי ממקום האירוע שכלול ללא תוספת תשלום.

 

לקבלת הצעה ביטוח נסיעות אופניים בחו''ל למרתון - טריאתלון או תחרות מאורגנת אחרת, אנא מלאו את הפרטים בטופס הבא או צרו עימנו קשר בטלפון-7457046 09 ואנו נחזור אליכם עם הצעה לביטוח.

 

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לרכב?

שטסים עם האופניים לחו''ל מומלץ לנקוט בכמה אמצעי בטיחות מינימאליים על מנת לשמור על שלומו של הרוכב ולא לסכן את עצמו יתר על המידה. גם אם ישביטוח......תמיד אפשר להנמיך סיכונים אם שמים לב לדגשים.

 

בראש ובראשונה, מומלץ לחבוש קסדה המגנה על הראש, גם אם בארצנו יש רבים אשר אינם נוהגים לחבוש קסדה או טוענים כי דווקא חבישת הקסדה היא זו אשר מגדילה את הנזק מהתאונה לשים אמצעי תאורה, מומלץ לרכב בדרכים סלולות או כבושות גם כאשר מדובר בנהיגת שטח. כמו כן, בשום פנים ואופן אסור לחנות בשולי הכביש כאשר עוצרים עם האופניים ויש לחנות בחניות מוסדרות בלבד.

 

גניבה או נזק לאופניים

במקרה של נזק או גניבה בעת טיולי אופניים בחו"ל, תחול השתתפות עצמית בסך של 150$ או 100$ בהתאמה. במקרה של גנבה, המבוטח חייב להוכיח כי היה ליד האופניים באופן תמידי או קשר אותם באמצעות מנעול או שרשרת לעצם חזק מספיק המקובע לקרקע.

תמיד חייבים להביא אישור מגורם רשמי על התאונה/גניבה ממשטרה או חברת תעופה.

 

לסיום, אנחנו מאחלים לכם חופשה בטוחה ומהנה, ושלא תזדקקו לשירותינו, אלא במקרי חרום בלבד.

רכיבה נעימה צוות TRIP4YOU

צור קשר

עבור לתוכן העמוד