הפניקס - חברה לביטוח

סין על קצה המזלג

מכל יעדי החופשות בעולם, סין נחשבת ליעד תיירותי מבוקש. סין היא מדינה הידועה בעושרה התרבותי וההיסטורי ולכן לא משנה באיזו עונה יגיעו מבקרים לסין, מובטחת להם חוויה שהם לעולם לא ישכחו. הערים הגדולות בסין מציעות אטרקציות תיירותיות מגוונות.
אנו נזכיר פה את מקאו, את האנגזו, את גאונגזו  וכמובן את החומה ואת העיר האסורה.

העיר מקאו מציעה שילוב של מסורות תרבותיות שונות, יש בה תערובת של סגנונות חיים מהמזרח והמערב שבאים לידי ביטוי בעיצובים הארכיטקטונים ובבידור. במקאו יש מרכז גדול של בתי קזינו, מרכז הידוע בכל העולם. מבקרים רבים במקאו מופתעים לגלות שרבים מתושבי המקום דוברים אנגלית ברמה טובה מאוד.

בעיר האנגזו פזורים מספר רב של מקדשים, מסגדים וכנסיות שממחישים את יופיה של סין העתיקה. למרות שהעיר מאמצת את המנהגים הסיניים המסורתיים, היא שומרת על חזות מודרנית.

אתר תיירותי שחובה לפקוד בביקור בסין היא חומת סין הגדולה, שמשתרעת על פני 8,000 קילומטרים וידועה כאחד מפלאי תבל. חומת סין הוקמה ע"י שלוש שושלות ו-2,000 שנים של עבודה קשה. למרות שחלקים מסוימים בחומה נהרסו לגמרי, היא עדיין מפגן מרהיב של כשרון ארכיטקטוני והיסטוריה מפוארת.

העיר האסורה היא אטרקציה תיירותית נוספת. בעיר אוסף גדול של עבודות אמנות, חפצי אמנות שונים ומוזיאון שמהווים עדות לשושלת מינג.

בעיר גאונגזו, הניב הקנטונזי הוא הניב הסיני הרשמי. בעיר ישנה תחבורה ציבורית הכוללת ארבעה קווי רכבת תחתית, מעבורות, אוטובוסים ומוניות.

ואם מטיילים בסין- כמה מילים על הרכבות: הרכבת היא אמצעי התחבורה לטווח-רחוק הפופולרי ביותר ברפובליקה הסינית. הרכבת הסינית מחזיקה בכמעט 578,110 קרונות, כ-18,310 קטרים. כ-36,310 רכבות נוסעות מדי יום, המשרתות את כל המחוזות ברפובליקה, למעט האזור המנהלתי המיוחד של מקאו.

טיול נעים ! ולא תשכחו לעבור דרך האתר שלנו ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל!

נכתב על ידי ארנון רצון מומחה לסחר בינלאומי עם סין

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד