הפניקס - חברה לביטוח

המלצות לחופשת סקי- חמישה אתרי סקי מובילים בעולם

חופשת סקי היא לרוב חופשה שמתוכננת מראש.כל מי שאוהב סקי ממהר לנסוע לפסגה הכי מושלגת ובה האוכל הכי טוב.

בכתבה זו אנו נציג בפניכם חמישה אתרי סקי מובילים בעולם.
בהמשך נעלה פה באתר מידע מורחב יותר על אתרי סקי פופולריים.

הטיול מאפשר להינות מפסגות  מאתגרות ולנצל את הכפרים הפסטורליים שהיו מנת חלקה של האצולה האירופאית. ניתן לבקר במדרונות עליהם גלשו אלופים אולימפיים באולימפיאדות החורף ושבהם שאגו תרועות הניצחון.
בין אם אתה נוסע לכיף, לבילוי משפחתי או שאתה מחפש את הריגוש במדרון התלול ביותר, אצלנו ב- Trip4You מגוון פתרונות לביטוח נסיעות לספורט חורףי במיוחד בשבילך, ולכל הנלווה לכך.אצלנו תמצאו הרחבה של איתור חילוץ והצלה בגבול אחריות של  $ 120,000 !

כמומחים לביטוח נסיעות לחו"ל ולביטוח לטיולי סקי ואתגרים אנו  מציגים לך פה מספר אתרים ידועים בעולם.

ויסטלר, בריטיש קולומביה
באופן קבוע נבחר לאתר הסקי הכי טוב בצפון אמריקה ומתברג כאחד הטובים העולם. אתר אשר נמצא בהרי הרוקי בצד הקנדי ויש בו הכל מהכל. המסלול האנכי הארוך ביותר, מסלולים למומחים, קרחונים ומרחבים פנויים למרות שכל יום יותר מעשרת אלפים איש גולשים במסלולים של האתר. ולמרות זאת יש מספיק מקום לכולם במרחבים העצומים. העיר העיירה ויסטלר מציעה בתי קפה כפריים עם חנויות ברמה בין-לאומית ויותר ממאה מסעדות.

קיצבואל, אוסטריה
ישנם אתרים באלפים עם תנאים טובים יותר ושלג יותר טוב מלאתר זה. אך קיצבואל הוא ללא מתחרים כאשר מדובר בקסם אלפיני. ידוע כפנינה של האלפים, הכפר בן ה 700 שנה היה בין אתרי הסקי הבין-לאומיים הראשונים בעולם. ועדיין מושך הן חובבי סקי ותיקים והן קהל רענן וצעיר.

צירמאט, שוויץ
באופן נוח נמצאת העיירה למרגלות ההר הקרוי matterhorn. צירמאט נחשבת בעיני רבים כאתר סקי הטוב ביותר בשוויץ. מעבר לסקי מציעה העיירה נוף מדהים ל28 פסגות שונות של הרים והיסטוריה עשירה. האתר מציע את הרכבלים השניים בגודלם בעולם והבטחה של שפע שלג מקצה ההר ועד תחתיתו.

קורטינה, איטליה
קורטינה אשר קרובה לוונציה היא אחת מאתרי הסקי הראשונים באירופה ובטח בעלת הסטייל הנחשק ביותר. נמצאת בדולומיטים (האלפים האיטלקיים) ואליה באים איטלקים מכל איטליה לראות ולהיראות וכמובן לשתות אספרסו. הנקודה החשובה היא שאפילו כשהאתר מלא המסלולים ריקים מכיוון שרבים מהאיטלקים באים בשביל האווירה והשמש. העיירה מציעה מגוון רב של מסלולים ופעילויות רבות מעבר לסקי.

שאמוני, צרפת
אחד מאתרי הסקי המפורסמים ביותר. הפסגה של שאמוני היא הפיסגה הגבוהה ביותר באלפים והשנייה הכי גבוהה בכל אירופה ומכל אתר שברשימה. שאמוני מציעה מגוון עצום של מסלולים לסקיירים וסנובורדיסטים המחפשים הרפתקאות, מסלולים ארוכים וצוקים. נחשב לאחד האתרים המאתגרים ביותר ובגלל מראהו אפילו הצטלמו מספר סרטים בשטחו.

גלישה נעימה, ואל תשכחו לרכוש ביטוח לספורט חורף.
אצלנו ב Trip4you 
הרחבה של איתור חילוץ והצלה כולל גבול אחריות של $ 120,000.


 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד