הפניקס - חברה לביטוח

טיול לחו"ל בחורף - חופשות בסילבסטר

בכל שנה, מלונות רבים ברחבי העולם ובארץ מציעים מבצעים מיוחדים ואטרקטיביים לחבילות נופש שונות בתקופת הסילבסטר. חבילות אלה נועדות בעיקר לזוגות שרוצים לחוות חופשה מפנקת ורומנטית.
המבצעים תקפים בעיקר בקרבת זמן הסילבסטר, ובחודשים דצמבר-ינואר.

ישנם ישראלים, אשר רואים בסילבסטר חג חסר משמעות ביהדות . אולם מאידך, ניתן למצוא אחרים המבקשים לנצל זמן זה כדי לחגוג את אירועי הסילבסטר הגדולים המתרחשים ברחבי העולם מדי שנה. הם רואים בזמן זה עוד הזדמנות לטייל ולנצל את הזמן למטרות הנאה וכיף. זוהי תקופה חורפית ונעימה לטייל ברחבי העולם, ובמיוחד באירופה המושלגת.

הסילבסטר בשנה זו חל בסוף השבוע, כך שזוהי הזדמנות מצוינת עבורכם לצאת ולטייל. בין אם ברחבי הארץ ובחרמון המושלג, ובין אם לברר לגבי בתי מלון ברחבי אירופה ובעולם כולו - זוהי תקופה מושלגת ונהדרת לבלות בה ולחוות את תחילת השנה האזרחית החדשה.
גם אם יש לכם אהבה חדשה ואתם רוצים להרעיף אותה על בני או בנות הזוג שלכם/שלכן, עשו זאת מיד ובררו על הדילים השונים המוצעים בתקופה זו. זוהי אפשרות מצוינת לחגוג את הסילבסטר ופתיחת השנה.

ישנן אפשרויות רבות לטיולים בתקופת הסילבסטר:
אם אתם מצוידים ומוכנים לטיול קריר ומושלג ויש ברשותכם מעיל מחמם ומטריה, תוכלו למצוא ערים שונות ונחמדות באירופה שאינן כה המוניות, כדוגמת: ערים בצרפת, איטליה, אנגלית וכדומה. בתוך החנויות, במוזיאונים ובמסעדות ברחבי אירופה, חמים ונעים. היו ערניים לכך שקיימות גם כן הנחות ומבצעים באזורי סקי ברחבי צרפת, שוויץ ועוד.

אם אתם כאלה שמעדיפים את מזג האוויר החמים על פני השלג והקור, ישנם גם מקומות שונים ואפשרויות נוספות לחופשות ברחבי העולם במקומות שיתאימו לכם : הוואי הוא אחד המקומות הטרופיים והמומלצים ביותר לחובבי מזע האוויר החמים, חופי הים והשמש. הוואי זוהי קבוצת איים באוקיינוס השקט והיא חלק מארצות הברית. מדינה זו נמצאת באקלים טרופי ועל כן זוהי אפשרות מושלמת לחופשה רומנטית לזוגות.

בנוסף, מדי חודש יוצאות הפלגות וספינות שיט המפליגות ומסיירות ברחבי העולם. קיימות הפלגות השטות בקרבת ישראל, בקפריסין, יוון וכדומה, וקיימות גם כן הפלגות למקומות רחוקים יותר כמו: מדינות אירופה השונות, ואפילו עד לארצות הברית. זוהי יכולה להיות חופשה רומנטית וכיפית, התנתקות מוחלטת מחיי היום יום ובילוי מושלם.

היכן פחות כדאי לטייל בתקופה זו?
מלבד הפופולאריות שבנסיעה לחופשות רומנטיות, איי ברמודה אינו המקום האידיאלי לטיול בו בתקופת החורף. איי הברמודה נמצאים באוקיינוס האטלנטי והם שוכנים על הר ימי משל עצמם. זהו אזור שבתקופה זו הוא קריר ויש בו רוחות, ועל כן לא קיימות אטרקציות רבות שניתן לעשות שם עד אשר מגיע מזג האוויר החם יותר.

היכן שלא תבחרו לבלות את חופשתכם הרומנטית בתקופת הסילבסטר, אל תשכחו לבטח אתכם ואת יקירכם בביטוח נסיעות לחו"ל.
אנו מאחלים לכם ב-Trip4You שתנצלו את הזמן ושתפיקו מהחופשה את המיטב.

שתהיה לכם חופשה נעימה ונסיעה טובה!

צור קשר

עבור לתוכן העמוד