הפניקס - חברה לביטוח

טיול אופניים בברצלונה

מי מאיתנו אינו חולם לנסוע לברצלונה? בין אם הינכם  חובבי טיולים, אוהבי תרבות, אדריכלות, בילויים, מסיבות, חופי ים, קניות ואף ספורט- ברצלונה היא בשבילכם ! עיר זו  הינה אחת הערים המדהימות  ביותר באירופה.  היא נמצאת בספרד וכוללת בתוכה מגוון רחב של אפשרויות בילוי. היא מתאימה לכל אחד ואחת, לצעירים ולמבוגרים, ובקיצור לכולם.

כדי להתפעל ולהתרשם מיופייה המרהיב של העיר התוססת הזו, ניתן לטייל בה במגוון אופנים. אפשר לשכור רכב, ליהנות מהתחבורה הציבורית המפותחת בעיר, ללכת ברגל וכמובן באמצעות רכיבה על אופניים.

אם אתם מחפשים  דרך בריאה וספורטיבית לראות את האתרים המפורסמים בברצלונה, תוכלו בעזרת מדריך טיולים, לטייל רגלית. הטיולים הרגליים בברצלונה, מומלצים מאוד, כיוון שכך אפשר לטייל בנחת ויש מספיק זמן לכל מקום ומקום. אם הליכה היא לא מאתגרת אתכם מספיק ואתם רוצים לשפר את הכושר, אופניים הם הפתרון האולטימטיבי בשבילכם. זוהי דרך בריאה , אשר גם שומרת על איכות הסביבה,  המאפשרת לראות את האתרים של ברצלונה. בברצלונה נפתחים נתיבי נסיעה לאופניים לעיתים תכופות.

כמו במקומות רבים אחרים באירופה, גם בברצלונה  הנסיעה באופניים היא פופולארית ומקובלת לא פחות מנסיעה ברכב או באמצעי תחבורה אחרים ואף יותר. בדומה להרבה ערים אירופאיות גדולות, גם כאן בברצלונה תמצאו מסלולים מיוחדים לרוכבי אופניים. לעיתים אף ניתן להבחין לצד הכביש שעליו נוסעות המכוניות, במסלול לרוכבי אופניים בלבד, ממש כמו מדרכה להולכי רגל.

מדריכי תיירים בעלי ידע וידידותיים יעניקו לכם סקירה מקיפה על עיר על גבי גלגלי אופניים, בתוספת עצות לבטיחות בנסיעה. התנועה בברצלונה יכולה להיות בלתי צפויה, לכן חשוב מאוד לחבוש קסדה ולא לצלם תמונות בזמן הנסיעה על האופניים. כדי להימנע מלקיחת סיכונים מיותרים מומלץ מאור לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לפני נסיעתכם לחו"ל.
טיולי האופניים המודרכים בברצלונה מציעים לכם חוויה יומית מלאה במידע על אתרים שונים בעיר. הם מועברים בשפה האנגלית ומתאימים למרבית המטיילים. ניתן כמובן גם לשכור אופניים ולטייל עצמאית ברחבי העיר.
כמובן, אם אתם רוכבי אופניים ומעוניינים לחוות את ההרגשה שבנסיעה באופניים בחו"ל עם האופניים האישיים שלכם, אתם יכולים לקחת עמכם את האופניים שלכם. כשם שתבטחו את עצמכם בביטוח נסיעות לחו"ל, אל תשכחו לבטח את האופניים ב  ביטוח אופניים לחו"ל.
אנו, ב-Trip4You מאחלים לכם נסיעה טובה ורכיבה בטוחה!
 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד