הפניקס - חברה לביטוח

מדריך לטיסה לחו"ל -ביטוח נסיעות חשוב מאד,ומה עוד חשוב?

חופשה יכולה להיות מהנה ומרגשת, אך היא יכולה להיות גם מתסכלת מאוד. אלפי מטיילים נתקלים מדי שנה בבעיות בלתי צפויות במהלך החופשה שלהם.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל חשובה מאד, אולם ישנם נושאים משמעותיים נוספים. על ידי שמירה על מספר כללים בסיסיים אתם יכולים להקטין את הסיכוי לבעיות אשר יהרסו לכם את הטיול והחופשה.

שימו לב לטיפים הבאים:
האבטחה במלונות ובחברות התעופה היא הרבה יותר הדוקה ממה שהייתה בעבר. על מנת שלא תהיה מנוצל על ידי גורם מפוקפק, עשה לך כלל שלא לקבל לעולם חבילות מזרים לפני הטיסה. באופן דומה נסה לעזור ודווח לאבטחה על כל חפץ חשוד אשר נמצא ללא השגחה בשדה התעופה או במטוס.

נסיעה דרך האוויר עלולה להיתקל במכשולים רבים בדרך. אם לא מזמן רכשת כרטיס טיסה, אז הינך יודע שעד לירידה מהמטוס הרבה דברים עלולים להשתבש. כדי להימנע מביש מזל כדאי תהצטייד תמיד טרם היציאה ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. אם את אישה בהריון אז הקפידי לקנות ביטוח נסיעות  לנשים בהריון.

אף אחד לא אוהב טלטלות הנגרמות מכיסי אוויר. אך על אף שאי אפשר להימנע מהם מלבד לוותר על הטיסה עצמה יש דרכים להקל על האי נוחות שהם גורמים. נסה לבקש כיסא הנמצא כמה שיותר קרוב לכנף של המטוס. על ידי כך כשהמטוס ייתקל בכיס אוויר אז שהטלטלות יהיו מורגשות הרבה פחות.

הקטן את הסיכוי לעיכובים או את הסיכון שיחרימו לך חפצים על ידי ידיעת החוקים של שדה התעופה ושמירה עליהם. אל תיקח את הסיכון ואל ותישא עליך חפצים האסורים בחוק.

אם אתה חובב קולנוע, ויודע שתהנה מהסרט החדש שהולכים להקרין בטיסה. אתה יכול להימנע מכיווץ שרירים בצוואר על ידי בחירה בכיסא הנמצא בשורה הרביעית או החמישית מהמסך.

אם יש לך רגישויות לטיסות ואתה נוטה לבחילות והקאות, היה מוכן לזה. אל תחכה לדקה התשעים כדי לקחת גלולה נגד בחילות. הקדם תרופה למכה וקח אחת עוד לפני שעלית למטוס. ברוב המקרים הטיפול המקדים יאפשר לך ליהנות מטיסה שקטה ונטולת בחילה.

נסיעה טובה !

צור קשר

עבור לתוכן העמוד