הפניקס - חברה לביטוח

טיול קצר ללונדון

גם אם הינכם מתכננים עצירה קצרה בלונדון, אילו רק ליום-יומיים, קל יחסית לתכנן טיול מעניין. בהנחה שיש לכם ביטוח נסיעות מתאים, אותו כדאי שתרכשו בטרם כל נסיעה לחו"ל, תמצאו שנוח להתמצא בעיר הנפלאה הזו. תוכלו לסייר בכמה מן האתרים ההיסטוריים והאומנותיים הגדולים וכן במספר אתרי תרבות וקניות.

לונדון עצמה רחבת ידיים ואפשר לסייר לאורכה ולרוחבה במשך כמה חודשים. למעשה, סמואל ג'ונסון פעם אמר "כשאדם מתעייף מלונדון, הוא עייף מהחיים", וזה נכון יותר ממה שאתם חושבים.

הדרך הטובה ביותר לתכנן טיול יומי בלונדון היא לפתוח מפה של העיר, לבחור אזור גיאוגרפי קטן יחסית, לרכוש כרטיס תחבורה מיוחד  שנותן לכם אפשרות לנסיעה לא מוגבלת באוטובוסים, רכבות ורכבת תחתית, לקחת עימכם מעיל וכובע ולצאת לדרך!

הנה הצעה פשוטה אחת:

נניח שאתם בוחרים את האזור ליד דרך ברומפטון (Brompton). זהו אזור שבגבולו הצפוני נמצא ההייד-פארק, מהצד הצפוני-מזרחי שלו נמצאים גני ארמון בקינגהאם ומדרום אליו מרכז הקניות של רחוב סלואן ודרך המלך (King’s Road).

בתוך אזור קטן יחסית זה תוכלו לבלות יום מהנה בו תסיירו ברחובות ובפארקים היפים. הנה כמה מהפעילויות שניתן לעשות:

בנסיעה באוטובוס לאורך Kensington Gore תוכלו לרדת ב- Royal Albert Hall ולהעביר זמן מה ליד אנדרטת אלברט, ואחר כך לחצות את הכביש לגני קנסיגסטון.
אם תעלו שוב על האוטובוס תוכלו להמשיך לטייל לדרך קנסיגסטון ו- Knightsbridge עד שתגיעו לצומת דרך ברומפטון. ברגע שתגיעו לשם, תוכלו להמשיך בשביל ולרדת בדרך ברומפטון או ברחוב סלואן.

בהליכה בדרך ברומפטון תיתקלו בהרודס, חנות הכל-בו המפורסמת ביותר בעולם. ניתן לבלות בה יום שלם ולא להפסיק להתפעל מכל הדברים הטובים שהיא מכילה. מרהיטים וחפצי אומנות יפים ועד מוצרי מזון מכל העולם, אתם לגמרי תסתנוורו. אל תשכחו לבקר בשירותים ולקבל שם טיפול מיוחד!

טיול בהמשך דרך ברומפטון ל- Beauchamp Place אפשר לעשות ברגל לאורך רחוב פונט עד שתגיעו לרחוב סלואן. בחלק זה, תעברו ליד כל כך הרבה חנויות בגדים של מעצבי-על, שקרוב לוודאי יגרמו לכם לעצור את נשימתכם. אל תוותרו על ביקור באחד מבתי התה הטובים ביותר בלונדון שבאזור זה, בהם מגישים תה אחר-הצהריים מענג.

לטיול ברחוב סלואן דרוש  בוודאי יום שלם. אבל אפילו בביקור קצר תעברו על פני מאות חנויות מפורסמות כולל כל חנויות האופנה הקיימות בעולם.

עכשיו גמעתם רק כמה קילומטרים ברחובות לונדון. נשארו לכם עוד אלפי קילומטרים לחקור!
אל תשכחו לוודא שביטוח הנסיעות שלכם בתוקף כדי שתיהנו ביום הזה, עם שקט נפשי וללא הפרעות.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד