הפניקס - חברה לביטוח

חמישה טיפים לחוויה בלתי נשכחת בברצלונה

ברצלונה היא עיר שוקקת חיים, צבעונית ומרגשת. בכל שעות היממה יש מה לראות, לעשות ולחוות בפעם הראשונה. בנוסף לאטרקציות המודרניות בה, ברצלונה היא עיר שעשירה בהיסטוריה ותרבות שרק מוסיפים להיותה יעד אטרקטיבי. אספנו במאמר אחד חמישה טיפים כדי שתוכלו לנצל עד כמה שאפשר את חופשתכם בברצלונה, החל מהאתרים שכדאי לא להחמיץ ועד לסוג הביטוח שצריך לרכוש. את הטיפים האלה אינכם רוצים לפספס.

אטרקציות
חייבים להודות שברצלונה היא עיר עם מספר אטרקציות מדהימות שחייבים לראות. מוזיאון פיקאסו מציג את עבודתו של האומן לאורך השנים. זוהי בהחלט תחנה שעליכם להקדיש לה מספר של שעות של התבוננות.
ספגו את ההיסטוריה המדהימה של העיר על ידי כך שתטיילו לאורך ה "לס-רמבלס" בעיר העתיקה. בקרו במקדש "סאגארדה פמיליה" שעוצב על ידי הארכיטקט המפורסם אנטוניו גאודי. המבנה תחת בנייה משנת 1882 ועדיין מעריכים שייקחו עוד הרבה שנים עד שיסיימו אותו, תלוי במימון.

חיי הלילה
לכל הבליינים שצריכים את הבילויים כמו אוויר לנשימה, בקרו ב"פורט אולימפיק", מתחם הבילויים מומלץ בחום. שכונת "אלי בורן" היא האזור של כמה מהברים האופנתיים ביותר בברצלונה. המקום על סמטאותיו המפותלות והרחובות הצדדים המסקרנים שלו כאילו נועדו כדי לצאת לחקור אותו.

תכנון מקדים
בברצלונה ישנם דברים מגוונים לעשות במקומות ואתרים השונים זה מזה. היה בטוח שאתה לא מפספס את האתרים והפעילויות האהובות עליך ביותר על ידי בדיקה מקדימה של הפעילויות והאתרים. עדיף לבדוק איזו עיר מציעה לכם את מירב האטרקציות שמעניינות אתכם על מנת לחסוך בזמן נסיעות. אפילו מושג מעורפל ורשימה כללית יכולים לחסוך לך זמן ולהבטיח שלא תפספס אטרקציות המעניינות אותך.

אמצעי בטיחות
בכל הערים המרכזיות בעולם מזהירים תיירים מפני פשיעה ומזכירים את החשיבות של השמירה  על החפצים צמודים אליכם לאורך כל הטיול. בהרבה מקומות בעולם יש כייסים ולכן גם בברצלונה תיק או כיס פנימי לשמירה של כסף יהיה יעיל ביותר. נסו לאורך כל הנסיעה לשמור את תיק המצלמה עליכם בהצלב כדי שלא יוכלו לחטוף אותה מכם בקלות. וכמובן שמרו על הדרכונים וכל המסמכים שלכם במקום בטוח בבית המלון.

ביטוח נסיעות
גם אם ננקטת הזהירות הנדרשת, כולנו יודעים, שדברים לא רצויים עדיין עלולים לקרות. לכן ביטוח נסיעות לחו"ל הוא דבר בעל חשיבות עליונה. ביטוח נסיעות מאפשר לך לטייל בשקט נפשי. לא רק שאתה מבוטח מפני מקרים בריאותיים אלא שזה גם מבטח אותך ואת הציוד שלך. במידה ונגנב לך דבר מה הביטוח יחזיר לך כסף בשווי של החפץ שנגנב. כמובן שגם כל הוצאה רפואית שתידרש ממך בזמן הטיול תהיה מכוסה על ידי הביטוח שיכסה את ההוצאות. כשבוחרים חברת ביטוח נסיעות שתתאים לכיס שלך היה בטוח שיש להם פוליסה קלה לקריאה שתוכל להבין ממנה שאתה מקבל את כל הכיסוי שנדרש לך.

כמובן שאל תשכח שבספרד מדברים ספרדית ובמקומות שונים השפה האנגלית אינה מדוברת כלל, לכן הקפד להצטייד במילון או שיחון ספרדי עברי כדי למנוע בעיות ואי נעימויות. תכנון חופשה בברצלונה צריך להיות מהנה ומרגש, אנו מקווים שהטיפים שציינו כאן יעזרו לך וישמשו אותך כדי שתוכל להפיק מהטיול שלך בברצלונה עד כמה שיותר הנאה. 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד