הפניקס - חברה לביטוח

פריחת הדובדן בטוקיו - טיפ לטיול בטוקיו

באביב פורח הדובדבן ביפן. אנשי עסקים ישראלים רבים מנצלים ההזדמנות ומשלבים עסקים עם טיול בטוקיו.
אם אתם נמנים עליהם ובכוונתכם לעשות  את דרככם לטוקיו בשבועות הקרובים ואין לכם זמן לקרוא או אפילו לקנות מדריך טיולים עב-כרס, אל דאגה. המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל ולביטוח נסיעות לאנשי עסקים מטריפ4יו הכינו עבורכם רשימה מתומצתת של המלצות עבור הטיול שלכם. כך תזכו להינות מפריחת הדובדן ,מבלי להחמיץ אתרים ממולצים נוספים.

הדפיסו את הרשימה הבאה, הכניסו לכיס, וצאו לדרך!

Harajuku – היא איזור בטוקיו הידוע בעיקר עקב המגוון הרחב, היחודי והמטורף של סגנונות הלבוש של המסתובבים באיזור, האיזור נחשב למרכז אופנה עולמי וכולל מרכזי קניות גדולים. האיזור קרוב גם למקדש Meiji Harajuku. היא ממתק לעין עבור המטייל הנועז בכול גיל. מומלץ להתהלך ללא מטרה מוגדרת בסביבה לעשות קצת קניות או לאכול צהריים בעודכם צופים באנשים.
איך להגיע: עלו על קו ה-Yama-no-te ורדו בתחנת Harajuku . 

 Kamakura - טכנית, Kamakura אינה חלק מטוקיו כלל, היות שהיא נמצאת במרחק של שעה נסיעה מחוץ לעיר. אך אם אתם מבקרים במזרח יפן בלבד ואין לכם זמן לנסוע ל Kyoto או Nara שבמערב יפן, חבל לפספס גם את Kamakura .
אם אתם משתוקקים לטעום קצת מיפן הישנה,  Kamakura היא המקום ללכת אליו עקב היותה משופעת במקדשים בודהיסטים ואוכל מסורתי. הביקור כאן מרגיש אילו הלכתם אחורה בזמן.
איך להגיע: עלו על קו Shonan-Shinjuku ורדו בתחנת Kita Kamakura.

 Ginza - לאלו מכם שאוהבים בגדים נוצצים, ארכיטקטורה מרשימה ומועדנים יוקרתיים, Ginza היא מקום שכדאי להגיע אליו.
איך להגיע: עלו על הקו Tokyo Subway ורדו בתחנת Ginza.

 Tokyo Tower -  מגדל טוקיו נבנה בשנת 1958. צבעיו לבן ואדום והוא גבוה ממגדל פיזה ב 13 מטר.
הבסיס שלו והאזור סביבו מציעים פעילויות מהנות לילדים.
איך להגיע: עלו על קו Mita ורדו ב- Onarimon או עלו על קו Oedo ורדו בתחנת Akabanebashi.   
            
Imperial Palace - למתעניינים בהיסטוריה של יפן, מומלץ להגיע להיכל השליט, מתקופת הדיקטטורה הצבאית (Tokugawa Shoguns) של יפן. תקופה הנקראת גם תקופת ה-edo ונמשכה עד לפני 140 שנה. למקום יש רוגע מלכותי וארכיטקטורה מרהיבה המלהיטה את הדמיון.
איך להגיע: עלו על קו Toei Mita ורדו בתחנת Hibiya.

Chinatown in Yokohama - בדומה ל Kamakura , Chinatown in Yokoyama היא לא חלק מטוקיו, אך חבל שזה ימנע מכם את הביקור בה. ההליכה ברחובות Chinatown דומה להליכה בעולם אחר לגמרי. הן השערים הצבעונים והמקושטים המקדמים את פני ההמון והן המזון הסיני האותנטי, מהווים אטרקציות שכדאי לחוות.
איך להגיע: עלו על קו Minato-Mirai ורדו בתחנת Motomachi-Chukagai.
                                      
Shinjuku National Gardens - במקור הגנים היו חלק מאחוזתו הפרטית של אציל בשם Lord Naito. בנייתם הושלמה בשנת 1906. במלחמת העולם השניה הגנים נהרסו כמעט לחלוטין ולאחריה הם שוקמו והפכו לגו ציבורי הפתוח לקהל הרחב. האתר כולל 144 קשתות ומאפיינים צרפתיים, אנגליים, ויפניים.
איך להגיע: עלו על קו Maru-no-uchi ורדו בתחנת Shinjuku Gyoen Mae.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד