הפניקס - חברה לביטוח

אתרי תיירות מומלצים ברחבי סין

כעת כשיפן מחוץ לחוץ לתחום לזמן מה, המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של trip4you מציעים לכם חמישה אתרים מומלצים במיוחד לביקור במדינה השכנה ליפן – סין.

בעשורים האחרונים סין (או בשמה הרשמי – הרפובליקה העממית של סין) הפכה לארץ מסבירה פנים בהרבה לתיירות חוץ בהשוואה לעבר.
ערים וכפרים בסין מציעים כיום לא רק מבט מקרוב על ההיסטוריה המרתקת של סין אלא גם חיי לילה סוערים, אזורי קניות, מקדשים עתיקים ועוד.
אם אתם מתכננים טיול לסין כדאי שתערכו מחקר קטן על המדינה הזו לפני כן. המומחים לביטוח נסיעות של trip4you ממליצים לכם להתחיל ברשימה הבאה.

החומה הגדולה של סין
נבנתה במאה החמישית לספירה ושופצה פעמים רבות עד למאה ה16. מטרת החומה הגדולה היתה למנוע פלישת עמים מצפון. אורכה של החומה הוא בלתי נתפס: 8,851.8 קילומטרים.
פעמים רבות נטען כי מדובר במבנה היחיד מעשה ידי אדם שניתן לצפות בו מהירח. אין ספק שבכל ביקור בסין חייבים גם לעבור ליד המבנה הזה.

העיר האסורה
עוד מקום מפורסם שאסור לפספס בטיול לסין שלכם הוא העיר האסורה בביג'ין. תחילת בנייתה של העיר האסורה במאה ה15, ויש בה מגוון של ארמונות ומבנים. מדובר בארמונות בהם התגוררו שליטיה של סין מאז קיסרי שושלת מינג ועד הקיסר האחרון משושלת צ'ינג בשנת 1912.
מבנה הקירות והשערים של המקום יכול לתת לכם מושג לגבי שיטות הבניה ואסטרטגיות ההגנה של סין לאורך 500 שנים.

ארמון פוטאלה
נמצא בלהסה, בירת המחוז האוטונומי של טיבט ומהווה מבנה בעל חשיבות היסטורית לסין. הארמון שימש כמקום משכן לדאלי לאמה במשך מאות שנים. מסורת זו נפסקה בשנת 1959 כאשר הדאלי לאמה ה14 ברח להודו לאחר כישלון המרד הטיבטי נגד השלטון.
כיום ארמון פוטאלה משמש כמוזיאון היסטורי. גם אתר זה נוסף לרשימת אתרי המורשת העולמיים של אונס"קו.

הפארק הלאומי של הרי לושן
אחד מאתרי התיירות הפופלריים ביותר בסין, לא רק כאתר לתיירות עולמית אלא גם כאתר לתיירות מקומית. לחובבי הטבע והצפרים, מומלץ לבקר גם באגם פויאנג הממוקם יחסית קרוב להר, מדובר בבית גידול לחצי מליון עופות נודדים בינהם העגור הסיבירי המרשים בגודלו.

המקדש ובית הקברות של קונפוציוס
נמצאים במחוז צ'ופו שבמזרח סין. מדובר במקדש הגדול והעתיק ביותר לדת הקונפוציאניזם, דתה השולטת בסין עד אמצע המאה ה20 ובעלת השפעה מכרעת על תרבותה של סין עד ימינו.
המקדש ובית הקברות נוסדו עוד במאה השלישית לפני הספירה. המבנים הארכיטקטונים המרהיבים שבאתר ישאירו אתכם פעורי פה. גם אתר זה כמובן נחשב לאתר מורשת עולמי


המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של trip4you מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד