הפניקס - חברה לביטוח

מה כדאי לקחת לטיול אקסטרים

טיול תרמילאים היא אחת הדרכים המהנות ביותר לטייל אך לצערנו היא גם אחת המסוכנותטיול אקסטרים שבהן.
עשרות מטיילים מקפדים את חייהם מידי שנה בטיולים אילו, מספר גבוה בהרבה נפצעים. בדרך כלל הסיבה לכך היא אי ציות לכללי בטיחות פשוטים ואי דאגה לציוד מתאים מראש.

המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של trip4you ממליצים לכם לקרוא בעיון את הכתבה הבאה.

מים

אחד הפרטים שהכי חשוב לדאוג להם לאורך כל הטיול, הוא לשאת עמכם תמיד מספיק מי שתיה לכל מקום.
בעוד שאפשר לשרוד לאורך זמן מה ללא מזון, בלי שתיה לא תחזיקו מעמד לאורך זמן רב. במקומות רבים בהם תטיילו תגלו שקשה מאד להשיג מים ראויים לשתיה על כן חשוב לדאוג לקחת אתכם מספיק מים בתרמיל.

אריזה חכמה
כשאתם אורזים את התרמיל שלכם לקראת הנסיעה אל תקחו אתכם שום דבר מיותר בכדי שהתיק יהיה קל ככל האפשר. אין צורך שתקחו אתכם כמעט שום דבר מלבד מים, אוכל, בגדים ומפות.
בכדי להפחית את נפח המזון שאתם לוקחים אתכן העדיפו שימורים או מזון ארוז באופן דחוס ככל האפשר.

בגדים מתאימים
מבחינת בגדים באיזורי טרקים רבים עשוי להיות חם מאד בצהרי היום אך קפוא בשעות הערב. רצוי לדאוג למעיל חם לצד בגדי הליכה קלים. כדאי להיות מוכנים לאפשרות של גשם ולקחת גם מעיל גשם וכמה זוגות גרביים נוספים.
אל תטיילו במכנסיים קצרים! על אף שזו נראית כמו אפשרות נוחה למדי, הרגליים שלכם יהיו חשופות לסכנות שונות ומשונות.

נעליים
השאירו את נעלי הספורט המרופטות שלכם בבית והשקיעו בנעלי טיולים טובות אם טרם רכשתם כאלו. לפני שאתם טסים לטיול שלכם תלכו איתם קצת וודאו שהן נוחות לכם. לא הייתם רוצים לגלות שהנעליים שלכם לוחצות רק לאחר שהתחלתם את הטרק.

עזרה ראשונה
כדאי לרכוש ערכת עזרה ראשונה בחנות לציוד טיולים ומחנאות. אם אתם לוקחים תרופות עם מרשם באופן קבוע אל תשכחו לדאוג למאגר שלה לפני הטיול. כמו כן, אם אתם משתמשים בעדשות מגע, כדאי לקחת אתכם גם זוג משקפיים למקרה הצורך.

ציוד נוסף
מומלץ לרכוש מפות עדכניות של האיזור מראש ולאו דווקא לסמוך על כך שתמצאו מפה טובה במקום עצמו. כמו כן גם אולר, פנס (עם בטריות טעונות) ומשקפת עשויים להיות שימושיים למדי.

ביטוח
בטיול תרמילאים חשוב אף יותר להקפיד על ביטוח נסיעות לחו"ל אנו ממליצים לכם על ביטוח נסיעות למוצ'ילר כאופציה מועדפת לביטוח לטיול תרמילאים.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד