הפניקס - חברה לביטוח

חתונת המאה בלונדון

לונדון | החתונה המלכותית בכנסיית ווסטמינסטר |  המלצת ביטוח נסיעותבסוף אפריל הקרוב תהפוך קייט מידלטון לנסיכה באופן רשמי. ב29 לחודש ישא אותה הנסיך וויליאם לאישה בכנסיית ווסטמינסטר. הבריטים יזכו לכבוד האירוע ליום שבתון וינהרו יחד עם מאות אלפי תיירים אל רחובות לונדון על מנת להיות עדים לאירוע ההיסטורי. המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You מגישים המלצות לטיול חתונה.

יום החתונה
המקום המומלץ ביותר להיות בו ביום החתונה הוא שדרת המול. זוהי שדרה רחבת ידיים שיכולה להכיל מאות אלפי בני אדם. השיירה המלכותית צפוייה לעבור שם ב10:15 בדרכה לכנסיית ווסטמינסטר שם צפוי להתקיים טקס החתונה בשעה 11. שדרת המול קרובה למדי לארמון בקינגהאם אליו צפויים בני הזוג להגיע בתום הטקס. הזריזים שבכם יוכלו למהר מהשדרה לארמון. הזוג המלכותי צפוי לצאת למרפסת הקדמית של הארמון לנופף להמונים ולהתנשק, אירוע מרגש שלא תרצו להפסיד.
איזור כיכר הפרלמנט, כניסיית ווסטמינסטר והוויטהול צפויים להיות גם הם עמוסים למדי. לכנסייה צפויים להגיע גם 1900 המוזמנים. הרחובות שבסביבה צרים למדי כך שצפוי להיות שם צפוף בהרבה מבשדרת המול.

סוף השבוע
סוף השבוע של החתונה צפוי להיות עמוס וגדוש במסיבות ונשפים "מלכותיים". בכל רחבי לונדון יערכו אירועים שישחזרו את החתונה העכשווית כמו גם חתונות ונשפים היסטוריים משנות ה80 ועד המאה ה17.
מסיבת רחוב עם מוזיקה, הופעות ואוכל צפויה להתרחש בשכונת שורדיץ' לכבוד החתונה.

מקומות נוספים שכדאי לבקר בהם לרגל האירוע
בעקבות החתונה המלכותית מתבקש לבקר בנקודות ציון נוספות הקשורות בבית המלוכה הבריטי.
ארמון בקינגהאם – הארמון הרשמי של בית המלוכה מאז הפכה אותו המלכה ויקטוריה לביתה הרשמי ב1837
גרין פארק – הפארק המלכותי הנמצא בקרבת הארמון.
בית ספנסר –  בית משפחת הנסיכה דיאנה ז"ל
בית קלרנס – מעונם הרשמי של צ'ארלס וקמילה בו מתגוררים גם ילדיו של הנסיך.
פארק סנט ג'יימס בקרבת כנסיית ווסטמינסטר – אחת הריאות הירוקות הנעימות ביותר בלונדון.
מסעדת מלון דיוקס – המקום הראוי ביותר ללגום בו תה מנחה מלכותי בחברת מיטב האריסטוקרטיה הבריטית (בתמורה לסכום פעוט של 22 פאונד).
ארמון סנט ג'יימס – נבנה בשנת 1536 ונחשב לארמון העתיק ביותר בלונדון שעודנו מיושב. שם תוכלו גם לבצע את הצילום המתבקש לצד אחד מחיילי המשמר המלכותי.
מגרש המנזר – בצמוד לארמון סנט ג'יימס מצויה הרחבה בה נהוג להכריז על מותו של איש מלוכה כמו גם להכריז על הכתרתו של בן מלוכה כמלך.

המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של trip4you מאחלים לזוג המלכותי אושר ועושר כמו באגדות.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד