הפניקס - חברה לביטוח

חופשה על שפת הים

כמה מאיתנו לא חלמו על חופשה ליד הים? רחש הגלים, שמש מלטפת, חולות לבנים ואולי איזה אגוז קוקוס או שניים, כל אלו מהוווים נוסחה מושלמת לגן עדן.

לצערי לא מעט מאיתנו הזמינו סוויטה במלון ליד הים רק כדי לגלוחוף ים - ביטוח נסיעות לחו"לת שבינם לבין הים מפרידים שני רחובות וגדר.
רבות שמעתי על תיירים שהיו כמהים לחוף טבעי , אולם מקווה המים הקרוב ביותר אליהם היה הבריכה של המלון.
אנו, המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You מספרים לכם כאן על דרך למנוע את עוגמת הנפש הזו בדיוק. האתר thebeachfrontclub.com מציג רשימה אקסקלוסיבית של מלונות אשר המכנה המשותף היחיד ביניהם הוא העובדה שהם אמנם ממוקמים על שפת הים. ניתן למצוא שם מלונות פאר בארצות הברית לכל לקוחותינו שמתעניינים בביטוח נסיעות לאנשי עסקים, כמו גם בקתה זרוקה לאלו המבקשים ביטוח נסיעות למוצ'ילרים .
אמנם בעלי האתר מודים שאי אפשר לאגד את כל המלונות שבעולם,אך הם מציגים בו כבר כעת מבחר נאה של 8000 מלונות ב-106 מדינות ומלונות רבים בשלבי הרשמה למועדון. באתר ישנה מפה אינטראקטיבית נוחה למדי לחיפוש אחר היעד המושלם עבורכם. כרגע אפשר למצוא שם מלונות באירופה, מזרח אסיה, הקריבים, צפון אמריקה וכן הלאה. האתר מציג גם את גדלי החדרים, מחירים ואפילו צילומי לווין של המלונות.

בעתיד מתכננים בעלי האתר לערוך גם רשימת מסעדות דומה.

אז אם תכננתם חופשה על חוף הים בקיץ הקרוב, שווה להציץ באתר ולבדוק אם המלון שהזמנתם נמצא במועדון הנחשק הזה.
חופשה נעימה מהמומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד