הפניקס - חברה לביטוח

סיור קולינארי בחוץ לארץ

ביטוח נסיעות לחו"ל - אוכל מהמזרחכולנו אוהבים לאכול טוב בעת חופשה בחו"ל. אך חלקנו לא יסתפקו בסתם למלא את הבטן, ויבחרו לשים את האוכל במרכז הטיול. חלק יתורו אחר מקורותיו של תבשיל או משקה אהוב. אחרים ירצו להכיר מאכלים חדשים של תרבויות שונות. אם הנושא הזה מעניין אתכם, המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You מגישים לכם כמה רעיונות לתכנן טיול קולינארי.

כמה זה עולה?
חופשה קולינארית זה עניין יקר למדי. לפני שמתחילים לתכנן טיול כזה, חישבו האם תוכלו לעמוד בו. מזון איכותי אינו זול כלל, כך גם גם סיורים וסדנאות בישול. זאת עוד לפני שדיברנו על מחירי הטיסה והמלון. חלקנו יאלצו לוותר על טיול כזה ולהסתפק בטיולים מקבילים בישראל.

לאן לנסוע?
בדומה לכל חופשה, התכנון מתחיל בבחירת הארץ והעיר בה רוצים לבקר. אפשר להחליט על היעד בהתאם למנת המזון המועדפת עליכם. אם אינכם יודעים מה ארץ המקור, הרי שלאחר מחקר קצר באינטרנט תגלו זאת בקלות. כמעט כל המזון שאנו אוכלים הוא במקור איזו מנה מסורתית של תרבות כלשהי. האמיצים יותר יבחרו דווקא במדינה עם המאכלים הכי פחות מוכרים להם. בדרך זו יכירו טוב יותר גם את התרבות של הארץ אליה נסעו.
האתר של המדריך מישלן הידוע יכול גם הוא לסייע לכם בבחירת רעיונות לטיולים קולינאריים שונים.

מה לתכנן מראש?
קל מאד לתכנן בימינו חופשה קולינארית. כמעט בכל עיר בעולם אפשר למצוא מסעדות המגישות מנות מהמטבח המקומי. לחלקן הגדול יש גם אתר אינטרנט או לכל הפחות אזכור שלהם באתרי מסעדות מקומיים. עוד רעיון הוא לנסות לאתר סדנאות בישול מזון עממי בארץ אליה אתם טסים. בארצות רבות ישנם גם סיורים מיוחדים באתרים בהם מכינים מאכלים מקומיים. אופציות נפוצות הן סיורים בעקבות משקאות אלכוהוליים שוניםקול, קטיף של פירות או פטריות ומפעלים לייצור ממתקים שונים.
חשוב שתזמינו מקומות מראש לכל המסעדות והסיורים שתוכלו. אין מדכא יותר מלהגיע במיוחד לסיור ביקב באיזה כפר נידח ולגלות שהמקום סגור בדיוק באותו יום.

צוות המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You מקווה שיהיה לכם טיול מעורר תאבון.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד