הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות גיל הזהב או לסובלים ממחלה קיימת

האם אתם מבוגרים ומתכננים נסיעה לחו"ל?
האם הינכם סובלים ממחלה קיימת ומבקשים לטייל בעולם ?

 

אנו ממליצים לכם לבדוק היטב איזה סוג ביטוח נסיעות לחו"ל הינכם רוכשים. שכן גם בביטוחים ה"מורחבים" אשר מיועדים לאנשים מבוגרים או בעלי בעיות בריאותי קיימות מלכודות.

 

חלק ניכר מן האוכלוסיה הבוגרת נוטל כדורים להפחתת כולסטרול, לדילול דם, נגד כאבי גב ועוד. יש הסובלים ממכאובים וממחלות פשוטות יחסית ולמדו לחיות עימן. אחרים סובלים ממחלות כרוניות כגון לחץ דם גבוה ומחלות לב ואף הם מנהלים אורח חיים תקין. הדבר אינו אמור למנוע מכם מלטייל בעולם. אולם בצאתכם לחו"ל עליכם לוודא כי הינכם מוגנים בביטוח נסיעות לחו"ל העולה בקנה אחד עם גילכם ועם מצבכם הרפואי.
 
מהי איפוא ההמלצה עבור מי שסובל מבעיה רפואית כלשהי ומעוניין לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל ?

עליכם להקפיד לרכוש הרחבה מיוחדת אשר מכסה בעיות רפואיות קיימות.


לתשומת ליבכם: כאשר הינכם רוכשים פוליסה "מורחבת" אשר נועדה לכסות מצב רפואי קיים עליכם להקפיד לברר מהם הכיסויים הכלולים בהרחבה המוצעת לכם, מהן ההחרגות (כלומר מה לא כוללת ההרחבה) וכמובן עליכם לדווח דיווח אמת אודות מצבכם הבריאותי.

ביטוח על ידי קופת החולים ה"בקיאה במצבי הבריאותי"?


רוב פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל המכסות החמרה במצב רפואי אינן תקפות באם במהלך ששת החודשים שקדמו לנסיעה חל שינוי במצב בריאותו של המבוטח, או אם עבר המבוטח טיפול כלשהו או בדיקה רפואית. לדוגמא : מבוטח בן 65 אשר החל ליטול 'אספרין' לדילול דם בעקבות המלצת הרופא, וזאת שלושה חודשים בטרם נסע לחו"ל, עלול למצוא עצמו ללא כיסוי למחלות לב או לארועים מוחיים.


יש נוסעים הרוכשים פוליסת ביטוח נסיעות בסיסי לחו"ל (ללא הרחבה למצב רפואי קיים) דרך קופת החולים שלהם, בהניחם כי מצבם הבריאותי גלוי בפני המבטח. הנחה זו הינה שגויה, שכן פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל אשר נמכרות דרך קופות החולים מבוצעות על ידי חברות הביטוח השונות. הללו אינן בקיאות במצבו הרפואי של המבוטח.

 

החרגות בביטוח הנסיעות לחו"ל
חברות הביטוח מפרסמות אלו אירועים אינם מכוסים בהרחבה זו של החמרה במצב רפואי קיים: יש המחריגות התערבות כירורגית, יש המכסות הוצאות רק החל מיום האשפוז הרביעי ויש המחריגות צינתורים בארצות יקרות כדוגמת צפון אמריקה עקב עלותם הגבוהה.יתר על כן, יש חברות המספקות תקרות כיסוי נמוכות אשר אינן מותאמות לעלות יום אשפוז בארצות יקרות כגון בעולם המערבי.

אי לכך אנו ממליצים לכם לרכוש את הביטוח אצל גורמים כמונו ב TRIP4YOU המומחים בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל ולהיוועץ עימם..

לרכישת ביטוח נסיעות לבני גיל הזהב או לסובלים ממחלה קיימת

 

נשמח לעמוד לשירותכם 09.7457046 

צוות TRIP4YOU ביטוח נסיעות לחו''ל
 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד