הפניקס - חברה לביטוח

הרחבת ביטוח נסיעות לנשים בהריון

מנוחה, אוויר צח, ויטמינים ומצב רוח טוב   -  שילוב נהדר  לכל אישה בהריון . אם ההריון עובר תקין, רופאי הנשים אינם מתנגדים לנסיעות. הזמן האידיאלי לנסיעה  הוא עד שבוע 32 להריון.

לכמה זמן  נוסעים ?
 כיום אין דבר קל  יותר מאשר לצאת לחופשה.  הדילמה המרכזית הינה תמיד בחירת  היעד. חושב להקפיד ולתכנן את החופשה  היטב, כדי ליהנות מכל רגע. ראשית, עליך להחליט על משך הנסיעה. אישה הרה צריכה ליהנות ולא להתעייף בטיול. מסיבה זו  רצוי להגביל את החופשה ל- 10-14 ימים. מומלץ בטרם הנסיעה לערוך ביקרות רפואית אצל הגינקולוג שלך. שכן בריאותך ובריאותו של תינוקך צריכים להיות תמיד במקום הראשון. זכרי, לכל הנסיעות ואפילו לקצרות ביותר, יש להשיג אישור מן הרופא המטפל . קחי עימך לטיול את התיעוד הרפואי, את תוצאות של הבדיקות ואת פרטי הקשר של הרופא.רק ככה תקבלי כיסוי עבור ביטוח נסיעות לנשים בהריון.

לאן נוסעים?
בעת בחירת מקום החופשה אשר יתאים לאשה הרה, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לנוחות. חשוב לבדוק את סוג אקלים באותה התקופה, את ניקיון המלון ואביזרי החדר כגון מזגן ובריכה כמו כן יש לברר מה סוג המזון המוגש בו ואת מידת הקירבה לשירותים רפואיים. בעת שהינך עוזבים בית, גינקולוג, משפחה וחברים אל תשכחי להבטיח לעצמך שקט נפשי ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל המיועד לנשים בהריון. ביטוח נסיעות נשים בהריון מסוג זה יאפשר לך ליהנות מן הטיול בצורה מלאה ויעניק לך הרגשת ביטחון. תחושי בטוחה ומוגנת למקרה שתזדקקי לעזרה רפואית כלשהי.ביטוח נסיעות נשים בהריון יעמוד לזכותך.

איזה ביטוח נסיעות נשים בהריון  לרכוש?
ביטוח נסיעות רגיל או ביטוח נסיעות המסופק על ידי כרטיסי האשראי אינם מספקים, שכן אין הם כוללים טיפול של גניקולוג ורופא מיילד. עלייך להקפיד ולרכוש  ביטוח נסיעות לחו"ל נשים בהריון מיוחד אשר כולל הרחבה לנשים בהריון ומכסה מגוון רחב של  השירותים. ביטוח נסיעות לנשים בהריון יעודי כזה תמצאי אצלנו באתר סוכנות ביטוח  של TRIP4YOU.
כידוע חובה  ליידע את סוכנות הנסיעות אודות ההיריון  ולספק תעודה המאשרת זאת. במקרה הצורך תוכלי לקבל סיוע חינם במוקד השירות בחו"ל או להגיש בקשה לסיוע בתשלום בהתאם לתנאי הפוליסה. ההוצאות יקוזזו על ידי חברת הביטוח שלך לאחר הנסיעה.

מומלץ לעיין בתנאיה של הפוליסה ביטוח נסיעות לנשים בהריון לפני הנסיעה.

הקליקו    לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל נשים בהריון .

לכל שאלה שיש, נשמח לעמוד לרשותך תמיד

ביטוח נסיעות לחו''ל נשים בהריון - TRIP4YOU

צור קשר

עבור לתוכן העמוד