הפניקס - חברה לביטוח

חשיבות השוואת מחירים ביטוח נסיעות לחו"ל

כמומחים של ביטוח נסיעות לחו"ל, ברצוננו לסכם בפניכם בתמציתיות את חשיבות השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל.

כידוע, כולנו אוהבים טיולים וחופשות. יש כאלו שאוהבים חופשות אתגריות, סקי, ספורט אתגרי, ויש את אלה שמעדיפים חופשה רגועה ושלווה תחת עצי קוקוס מול הים. אך כמה חבל שחופשות אינן תלויות אך ורק בהעדפות שלנו, אלא בעוד הרבה גורמים נוספים.
וכשכבר הצלחנו לערום על כל המכשולים בדרך והחלטנו לקחת חופשה בחו"ל, הגיע הזמן לתכנן אותה ולנצל בה היטב את הזמן.
בטח כבר קרה לכם שלאחר קבלת ההחלטה שהגיע הזמן לחופשה, וכמובן שלאחר קבלת ימי חופשה מהעבודה, התחלתם לתכנן אותה בקפידה רבה וייחסתם חשיבות לכל פרט ופרט במסלול הטיול. הכנתם ועמלתם על רשימה מדויקת של כל מה שתצטרכו לחופשה ומה שחלילה יחסר לכם.
כשסוף סוף חשבתם שסיימתם לארגן את הכול ונשמתם נשימת אנחה גדולה, צלצל לפתע הטלפון. מעבר לקו הייתה זו אימא שלכם לחוצה ומבוהלת נורא שמא שכחתם לערוך השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל ואיזה סוג ביטוח החלטתם לבחור. היא התחילה להשביע אתכם שלא תחשבו על לעשות ספורט אתגרי כלשהו, שלא תשתו ממקורות מים בדרך, שלא תאכלו במקומות ברחוב, שלא, שלא, שלא.
בעודכם מנסים להרגיעה שהכול יהיה בסדר ותשמרו על עצמכם, התחלתם להילחץ גם אתם בתת המודע שלכם. זה עד כדי כך נורא למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל?
אז איך באמת יודעים איזה ביטוח נסיעות לעשות? איך נעשית השוואת ביטוח נסיעות? מה כדאי ומה לא? מהו המחיר הסביר? והשאלה העיקרית מכולן, דרך איזו חברה כדאי לעשותו?הנה כמה טיפים שעשויים לעזור לכם מאוד כיצד להשוות בין ביטוחי הנסיעות השונים:

  • אם יש ברשותכם כרטיס אשראי בינלאומי, ניתן לבצע באמצעותו ביטוח נסיעות בסיסי המוצע בחינם והוא מוגבל לתקופה של 45 ימים. חשבו על אופי הטיול שלכם והחליטו אם הוא יכול להתאים לכם.
  • בידקו את ההבדלים בין חברות הביטוח השונות לגבי ביטול הנסיעה. מה קורה במקרים שאינם בשליטתכם? בכל אופן, מומלץ מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לאחר קניית כרטיס הטיסה ולא קודם לכן.
  • סוגי ביטוחי נסיעות שונים אינם מכסים במקרה של מחלות כרוניות כלשהן ובמידה וחלה החמרה במצב טרם הנסיעה. לכן במקרה זה כדאי לברר ולערוך השוואת ביטוח נסיעות.
  • אם הינכם בני 60 ומעלה, כדאי לערוך השוואה בין הביטוחים, מכיוון שלעיתים ישנן חריגות לגילאים מסוימים.
  • אם חשבתם על ספורט אתגרי במהלך הטיול שלכם – חברות רבות אינן מכסות מקרים אלו, ברוב המקרים נדרשת תוספת תשלום יומית. זהו פרט חשוב בעת השוואת ביטוח נסיעות.

לסיכום, אל תחששו לברר ולשאול כל שאלה העולה על רוחכם את כל אחת מחברות הביטוח.
ערכו את השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל באופן קפדני ודעו לפני הנסיעה מה כולל ביטוח הנסיעות שהחלטתם לרכוש.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד