הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל – סקי וספורט אתגרי

הקיץ הסתיים, החגים מאחורינו, החורף בפתח, ויש החולמים על החופשה הבאה החורפית.
חופשת סקי היא  חופשה  ממכרת לכל אוהבי הספורט האתגרי והשלג.

ציבור גדול נוהג מזה לאחרונה לערוך חופשת סקי שנתית.  משפחות רבות אוהבות אדרנלין וחולמות על חופשה מסוג זה.
דווקא בתכנון חופשת סקי בהשוואה לשאר החופשות והטיולים לחו"ל חשוב לוודא כי אתם  מבוטחים כראוי. זאת בשל הסיכונים המיוחדים הכרוכים בעת הגלישה בשלג. בדקו האם ביטוח הנסיעות הרגיל שלכם אמנם מכסה  פעילות אתגרית מסוג זה. וודאו כי הביטוח מכסה את מגוון ההוצאות הכרוכות בנזקי ספורט בכלל וסקי בפרט. המוגדר כספורט חורף.
אם גם אתם מתכננים חופשת סקי, עליכם לזכור כי ביטוח הנסיעות הרגיל אינו מכסה ביטוח לספורט אתגר ולסקי. שכן חלק ניכר מחברות הביטוח ומחברות האשראי מציעות ביטוחים בסיסיים כשבתוכם אין כיסוי לטיול סקי.


מסיבה זו יש לרכוש הרחבת סקי לביטוח הנסיעות לחו"ל(ספורט חורף). הכיסויים שונים מחברה לחברה ומפוליסה לפוליסה. השוני הינו בטווח הכיסויים, בגובה ההשתתפות העצמית במקרה של תביעה ובסעיפי ההרחבה.


מניסיוננו רב שנים בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל אנו ממליצים לכם להיוועץ במומחה ולעבור עימו על פרטי הפוליסה. שימו לב לנקודות חשובות כגון תקרת סכום הכיסוי, הכיסוי עבור ציוד הסקי, שלעיתים הוא יקר מאוד, נושא הכיסוי להטסה ולפינוי אווירי במקרה הצורך עקב  פציעה חמורה ועוד....

 
אנו ממליצים לכם לרכוש את הפוליסה כבר ברגע שתכננתם את חופשת הסקי, רחוק ככל האפשר מתאריך היציאה מהארץ. זאת על מנת לבטח את כרטיס הטיסה למקרה של ביטול נסיעה מסיבה רפואית (בהתאם לתנאי פוליסת הביטוח). ביטול  טיסה נכנס לתוקף 30 יום לפני מועד הטיסה


לסיכום, חשוב מאד להקפיד על הנושא בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ולהוסיף הרחבה של ביטוח נסיעות סקי.
לאחר רכישת הביטוח תוכלו לצאת אל חופשת הסקי שלכם בראש שקט וליהנות מן החוויה  שבחופשת סקי, תוך ידיעה שבמקרה חירום אתם מכוסים מבחינה ביטוחית !
אצלנו ב- TRIP4YOU ידע רב בנושא !  תוכלו לקבל אצלנו ביטוח נסיעות לחו"ל במיוחד בשבילכם אשר יענה על כל צרכיכם, גם אם אתם חובבי סקי או כל ספורט אתגרי אחר.
חופשה נעימה!

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ומקום - 09-7457046


 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד