הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל למוצ'ילרים (תרמילאים)

 הבן שלכם עומד לצאת לחופשה ארוכה לאחר הצבא או בגמר הלימודים? כדאי ומומלץ שתרכשו לו את הביטוח שמכסה את מירב הכיסויים וההוצאות.

ביטוח נסיעות לחו"ל מסוג כזה מכונה ביטוח למטיילים, ביטוח למוצ'ילרים או ביטוח נסיעות לתרמילאים. ביטוח נסיעות לחו"ל מסוג זה מיועד לאלו הנוסעים כמעט לכל קצוות תבל ואשר מתכננים לבצע קשת רחבה של פעילויות. אין חשיבות היכן הטיול מתרחש, מכיוון שבכל מקום הכרחי לטייל עם ביטוח נסיעות מקיף למוצ'ילרים על כל צרה שתבוא. אצלנו בTRIP4YOU ישנה פוליסה של ביטוח מוצ'ילרים וזהו ביטוח אותו רוכשים הנופשים העוסקים בספורט אתגרי. כיסוי ביטוח ספורט אתגרי נמנה על אחד החשובים מכיסויי פוליסות הביטוח לחו"ל והוא מכסה את מירב הפגיעות.

 

רגע לפני שאתם קונים ביטוח נוסעים מומלץ לוודא שהביטוח אמנם מכיל את כל מה שנדרש מביטוח של ספורט אתגרי. לעיתים קרובות המיוחד בביטוח המוצ'ילרים הינו שהפוליסה הינה לתקופה ארוכה יותר. ישנם סעיפים רבים בביטוח מוצ'ילרים שאינם נכללים בביטוח רגיל כמו ספורט אתגרי ולינה בשטחים פתוחים. הביטוח המורחב מכסה את המוצי'לר המטייל בסכומים גבוהים יותר, הוא כולל בתוכו את כל הביטוח הרגיל ומרחיב אותו.

 

ביטוח נסיעות למוצ'ילרים הכרחי בגלל שכאשר המטייל נמצא במקומות מרוחקים בחו"ל, שלא כמו בבית, אין שם בנמצא קופות חולים שזמינות למטיילים. הצורך הכי קטן ללכת לרופא מחייב את המטייל התרמילאי בחו"ל לפנות למרפאות פרטיות. הדבר עלול לגרור אחריו הוצאות כספיות גדולות. ביטוח הנסיעות לחו"ל מתפקד גם בתור "מדריך בחו"ל". במקרה הצורך יפנה הביטוח את המטייל למרפאה שבה השפה של הרופאים היא אנגלית. שכן חוסר היכולת לשוחח עם המקומיים יכול להוות בעיה רצינית במקרים של בעיות רפואיות.
אתם או קרוביכם מתכננים טיול של תרמילאי / מוצ'ילר ? היכנסו לאתר שלנו לרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל למו'צילרים / תרמילאים.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד