הפניקס - חברה לביטוח

מדוע אנו זקוקים לביטוח נסיעות בחו"ל

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מתחלקת לשני מרכיבים מרכזיים: ביטוח מטען וביטוח רפואי.
ביטוח רפואי (ביטוחנסיעות)  נועד לשמש כיסוי מספיק עבור הוצאות רפואיות למצב בלתי צפוי בו אתם תזדקקו לסיוע רפואי.
מדובר בין השאר במקרים חריגים וטסה חזרה לישראל. ביטוח מטען מכסה מקרים של גניבה או נזק של הציוד שלקחתם אתכם ועליו גם הצהרתם טרם הנסיעה עד עלות מסוימת.

מחירה של פוליסת ביטוח נסיעות מתומחרת לפי כמה קריטריונים: מצב בריאות המבטוח, גיל, משך הטיול ואופי הטיול. בדרך כלל פוליסת ביטוח נסיעות מתחלקת לביטוח נסיעות למטיילים וביטוח נסיעות לנופשונים.
למרות שפוליסות ביטוח הנסיעות  נקבעות לפי אותם הקריטריונים ושעיקרם דומה, ישנם הבדלים שעלולים להיות קריטיים מבחינת היקף הכיסוי והעלות.

גילו של המבוטח – חשוב לבדוק לאיזה גיל מתאים הכיסוי. יש פוליסות המעניקות ביטוח נסיעות לכל היותר עד גיל 60 ויש את אלו שעד גיל 65. בנוסף יש גם פוליסות המעניקות אך ורק כיסוי חלקי לתינוקות. כשתגיעו לקנות פוליסת ביטוח הכרחי לציין את גילם של המבוטחים ולבדוק את היקף ורמת הכיסוי

אצלנו בTRIP4YOU סוכנות לביטוח מבית הפניקס אפשר לרכוש ביטוח נסיעות עד גיל 70 ומעלה.

זמן השהייה בחו"ל – חשובה העובדה שביטוח נסיעות הוא מוגבל בזמן. הפוליסה הסטנדרטית מעניקה את הכיסוי אך ורק ל45 ימים בלבד. ברור שניתן לקנות פוליסה לזמן ממושך הרבה יותר, אפילו לכמה שנים, אך מחירה של זו גבוהה יותר. יש תקרות ימים ואם עוברים אז שמחיר הביטוח ליום עולה. מאחר שזה שכיח בארץ לנסוע לפרק זמן ארוך, חברות הביטוח והקופות חולים מספקים פיתרון גם למטיילים הנוסעים לתקופות לא ידועות וכמובן שפוליסות אלה יקרות יותר.

מצבכם הרפואי – כמובן שמצב רפואי הוא הקריטריון החשוב בקביעת סודה גל הפוליסה והעלות שלה. במידה ואתם נוטלים תרופות בקביעות אז יכול להיות שהפוליסה לא תשלם על עלות התרופות. ישנם מקרים חריגים בהם אדם הנזקק לניתוח רפואי בוחר לנסוע לחו"ל. במידה ויהיה מקרה חרום אז לא בטוח שהפוליסה תממן טיסה זו חזרה לארץ. השקיפות של המצב הרפואי הוא חשוב במידה רבה. אל תחביאו שום דבר וציינו את המצב הרפואי לאשורו בכדי שתצליחו לחשב בבירור את הסיכונים.

אצלנו ב Trip4you תוכלו לרכוש ביטוח נסיעול לחו"ל עם מגוון כיסויים שיותאמו לצרכים האישיים שלכם ולאופי הטיול שלכם.

ישנם מגוון רחב של פוליסות ביטוח נסיעות לחו''ל.צריך לבדוק מה מתאים לכל אדם.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת

צוות TRIP4YOU  ביטוח נסיעות לחו''ל

צור קשר

עבור לתוכן העמוד