הפניקס - חברה לביטוח

המלצות וטיפים לקנייה של ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל יכול להגן מפני הפסדים ניכרים שיכולים להיגרם ממגוון רב של מצבים שונים.
בין השאר: ביטולים של הטיול, אבדן מטען, מצבי חירום רפואיים, מחדלים שנגרמו על ידי הספק ועוד מצבים שאינם ניתנים לצפייה מראש.

לנוחיותכם צירפנו כאן את הסעיפים השכיחים המוצעים בפוליסות ביטוח נסיעות:

ביטוח נסיעות לחו''ל נכנס לתוקף 30 לפני מועד הטיסה

ביטול טיולים: הסעיף החשוב והנפוץ ביותר של ביטוח נסיעות. באופן כללי הוא מכסה מקרים מסוימים ומוגדרים מראש  של אובדן של תשלום שאינו ניתן בחזרה לנוסע במידה של ביטול הטיול או הפסקתו באמצע בשל נסיבות לא צפויות.

עיכוב נסיעה: מעניק החזר הוצאות במידה והנסיעה נדחתה בשל סיבות מוגדרות מראש והדבר גרר הוצאה כספית.

ביטוח תאונות\מחלות: מכסה עלויות שנגרמות כתוצאה מתאונה או מחלה שהתרחשה בזמן הטיול.
פינוי רפואי: מכסה הוצאות כספיות של תחבורה. במקרים שמצב חירום רפואי תוך כדי הטיול דורש פינוי לבית חולים קרוב או מרכז רפואי מסוג אחר.

מטען או חפצים אישיים שאבדו: מכסה הוצאות מטען או חפצים שאבדו וכן כל הוצאה אשר נגרמה בשל עיכובו של המטען- בהתאם למוגדר מראש בסעיפי הפוליסה.

מי צריך לקנות ביטוח נסיעות?
מקובל כי כל נוסע  המבקש  למנוע הוצאות כבדות במקרה של תקלה בטיול לחו"ל, רוכש  ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות לחו"ל מגן  במקרה של מחלה, תאונה, שינוי בתוכניות שמאלץ אותך לבטל את הטיסה או להפסיק אותה באמצע. במצב כזה נוסע ניצב לפני שתי הוצאות כספיות – כסף שכבר שולם ואינו ניתן בחזרה, הוצאות רפואיות שאינם כלולים בביטוח הרפואי.

האם כדאי ומשתלם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?
ביטוח נסיעות לחו"ל אמור להגן עליך במצבים בלתי צפויים. ככל שהשקעת יותר כסף בטיול המתוכנן שלך כך אתה צריך להגן יותר על ההשקעה שלך. ביטוח נסיעות לחו"ל מגן עליך מהפסדים כספיים ומכסה עליהם במקרה של ביטול טיול, הפסקה פתאומית שלו, הוצאות רפואיות, איבוד מטען, ועיכובים במהלך הטיול או של מטען. כשאתה שוקל את כל ההגנה והביטחון שאתה מקבל ביטוח נסיעות מסתמן כדבר בעל ערך רב.

אז למה אתם מחכים ? הזמינו מיד ביטוח נסיעות לחו"ל והגנו על השקעתכם. 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד