הפניקס - חברה לביטוח

מטיילים רבים מסתכנים ואינם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל

סקר אשר נערך ברחבי העולם מדווח על כך שאחד מכל ארבע מטיילים איננו רוכש ביטוח נסיעות לחו"ל לפני צאתו לטיול. לפני דיווח של חברה כלכלית מוכרת בעולם, כל אדם שלישי טוען שהוא כלל לא צריך ביטוח נסיעות לחו"ל, בעוד כל אדם חמישי אומר שהוא איננו יכול לעמוד בתשלום ביטוח נסיעות לחו"ל ואינו יכול להרשות לעצמו זאת.
הסקר הנ"ל בוצע על 1000 מטיילים.

משמעות הדבר היא ש- 25 אחוזים מהמטיילים היוצאים לחופשות בחו"ל, זונחים את תוכניות הטיול שלהם ומסכנים בכך אלפי דולרים לשם הוצאות רפואיות שונות, ולא חסרות כאלה, שעלולות לקרות במהלך הטיול שלהם.
הם מסתכנים בכך שייפצעו במהלך הטיול, יחלו או יזדקקו לכל טיפול רפואי זה או אחר.

ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לחסוך עלויות של אלפי דולרים, והזנחה שלו עלולה לגרום לנזק כספי ואף רפואי רב. אצלנו, ב-Trip4You, קיימים מגוון סוגים של ביטוח נסיעות לחו"ל שיכולים להתאים לכל מצב ולכל כיס. עצלות או חיסכון בכסף ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל עלול להוביל, חלילה, למקרים כלל לא נעימים ולסכנת חיים. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בטרם היציאה לחו"ל, מבטחת ומבטיחה את מלוא האחריות גם מבחינה נפשית וגם מבחינה כלכלית והיא מגנה עליכם במידה וחליתם במהלך הטיול או נפצעתם.

בארצות הברית לדוגמה, שהינה אחת המדינות היקרות בעולם מבחינה בריאותית, מטיילים אשר נוסעים לחו"ל בלי ביטוח נסיעות יכולים לשלם על כך ביוקר רב במידה ויזדקקו לו במהלך הטיול. הוצאות רפואיות שם עלולות להגיע לכ-140,000 דולר ושהייה בבית חולים אמריקאי או ביחידת טיפול נמרץ ביוון, שיקרה גם היא, עלולים להגיע ליותר מ-2,000 דולר ביום.

מטיילים אשר אינם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל יכולים אמנם לחסוך כמה דולרים בודדים ליום, אך זוהי החלטה לא חכמה במיוחד שעלולה להוביל לעלויות של אלפי דולרים ביום על הוצאות רפואיות הכרחיות.

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לפני צאתכם לחו"ל חשובה אף יותר מלקחת את המטען והמזוודות שלכם עמכם, ואף את הדרכון.
מה גם שביטוח נסיעות לחו"ל מבטח, מלבד את בריאותכם, את המטען שלכם. במידה ולא רכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל לפני הנסיעה ואבדה המזוודה שלכם, ברוב המקרים אף אחד לא ישתתף איתכם בהוצאות הרכוש שהיה בפנים. במקרה זה, במידה וכן רכשתם ביטוח נסיעות לפני הנסיעה,תפוצו על ידי חברת הביטוח ותקבלו החזר כספי בעת חזרתכם ארצה בהתאם לתנאי הפוליסה ובכפוף להצגת המסמכים הרלוונטיים לחברת הביטוח.

ב-Trip4You אנו נתאים לכם את ביטוח הנסיעות לחו"ל שיתאים בדיוק לצרכים ולבקשות שלכם. ביטוח הנסיעות לחו"ל יכסה את כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות ויבטח אף את המטען שלכם במקרה של גניבה או אובדן.

זכרו, חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בטרם נסיעתכם. אל תתמהמהו ברכישתו, מומלץ לרכוש אותו כשבועיים לפני מועד הנסיעה. הוא יכול לחסוך לכם עלויות והוצאות רבות, בין אם רפואיות ובין אם בנוגע למטען שלכם.
המטרה היא ליהנות במהלך חופשתכם ולא להתעסק, במידה ותצטרכו, בנושא זה. השאירו זאת לנו. סעו בנחת ובשלווה.
אז אם אתם כבר מתכננים את חופשתכם הבאה בחו"ל, צרו עימנו ב-Trip4You קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את ביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב ביותר עבורכם.

צור קשר

עבור לתוכן העמוד