הפניקס - חברה לביטוח

טיפים כיצד להתמודד עם טיסות

טיסות יכולות להיות מהנות ומרגשות. אם אינך יודע כיצד יש להתמודד עם טיסות ארוכות, הן עלולות  לגרום לכאבים ולאי נוחות. לשמחתנו ישנם מספר צעדים  שניתן לנקוט וכך למקסם את ההנאה מן הטיסה. ניתן לנקוט בצעדים אשר יצמצמו את הסיכון לבעיות וישאירו אותך עם טיסה חלקה ושקטה.

ג'ט לג (יעפת) הינה אחת הבעיות הנפוצות הקשורות לטיסה. כדי שלא תיתקל בבעיה הזאת ועל מנת  למזער את השפעת הג'ט לג, נסה לבחור בטיסת לילה. המראה ונסיעה בשעות הלילה, כאשר אתה מגיע מכיוון מזרח, תאפשר לך לישון במטוס ולקום רענן לבוקר חדש במדינה חדשה.

במידה ואתה סובל מאלרגיות או מבעיות בריאותיות, או אם יש לך בעיות עם מאכלים מסוימים - עליך לבקש ארוחה מיוחדת. בעת ביצוע הזמנת הטיסה זכור לציין זאת. נסה לדאוג למנות מותאמות אישית. הדבר עשוי למנוע ממך  ממצב בלתי נעים.
ג'ט לג איננה הבעיה היחידה שתיתקלו בה לאחר טיסות ארוכות. מכיוון שלא ניתן להסתובב הרבה במהלך הטיסה,  אנשים רבים סובלים מנפיחויות ברגליים בטיסות ארוכות. את הבעיה ניתן להפחית באופן משמעותי על ידי הליכה במעברים. אל תיתן לשינה העריבה להשכיח ממך את החשיבות של חילוץ איברים והתמתחות.

הבקבוקים הקטנים של האלכוהול המחולקים בזמן הטיסה יכולים להיות מפתים למדי. אך אלכוהול גורם להתייבשות. התייבשות היא נושא שאין לזלזל בו, במיוחד כשאתם נוסעים ממקום למקום. כדי למנוע התייבשות הימנעו מפיתויים והקפידו לשתות הרבה מים.

העלייה למטוס אינה מהירה כמו שהייתה בעבר בשל נהלי אבטחה מחמירים. כדי למנוע פספוס של טיסות הקפידו להגיע אל השדה מספיק זמן לפני שעת ההמראה. תמיד כדאי להרים טלפון ולברר כמה זמן מראש מומלץ להגיע לשדה. נמלי תעופה רבים ממליצים על לפחות שעתיים עד שלוש  לפני הטיסה.

כאשר אתם מזמינים כרטיס טיסה אתם מניחים שיחכה לכם כסא פנוי על המטוס, לא בהכרח. רישום יתר נפוץ מאוד אצל מרבית חברות התעופה. במקרה כזה בו אתה מוצא עצמך מחוץ למטוס,  מפצות  חברות התעופה בתשלום על לילה במלון ודמי הוצאות. נסה להוציא מהדבר את המיטב. נצל את המלון בחינם שחברת התעופה תספק לך ונסה לחשוב על זה כעוד קצת חופשה במתנה.

אם כבר חווית מקרה בו חברות התעופה איבדו את המטען שלך במהלך הטיסה,  אזי סביר שאתה יודע עד כמה מתסכל הדבר. לא ניתן להבטיח שלא יקרה דבר לכבודה, אך ניתן לעשות דברים שימזערו את הסיכויים לאבד אותו. דבר ראשון הקפד שעל המזוודה תוצמד תווית עם פרטיך המלאים. יש המגדילים לעשות ואף מציינים כתובת אליה צריך המטען להגיע לאחר שימצא. אם המטען אינו מגיע אל תהססו לפתוח תיק תביעה במקום, אם לא במקום אז עד 21 יום. בגלל האפשרות של איבוד המטען, תמיד חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. אם אתם מוצ'ילרים הקפידו לרכוש ביטוח נסיעות לתרמילאים.

אם רכשתם ביטוח נסיעות  אזי אתם יכולים להיות רגועים !
טיסה נעימה !

TRIP4YOU ביטוח נסיעות

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד