הפניקס - חברה לביטוח

חשיבות כיסוי רעידת אדמה בביטוח נסיעות לחו"ל

לאחרונה היינו עדים לרעידת אדמה בקרייסטצ'רץ',העיר השנייה בגודלה בניו-זילנד.

זו ההזדמנות לחזור ולהזכיר לכל המטיילים בחו"ל: ביטוח רעידות אדמה לנסיעות בחו"ל הוא בדיוק אותו סוג של ביטוח נסיעות אשר מתמודד עם הרס שנגרם על ידי רעידות אדמה. באזורים בהם רעידות האדמה הן שכיחות חובה להצטייד בביטוח נסיעות מהסוג הנ"ל מכיוון שחס וחלילה במידה שיפקוד את המטייל אירוע טרגי שכזה, אותם מטיילים יהיו מכוסים ומוגנים. הם יצטרכו להסתמך פחות על המשפחה וההון האישי שלה (או על קרנות וחסויות של גורמים פילנתרופיים) ויותר על פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל  שלהם.
לתשומת ליבכם, כיסוי רעידות אדמה לנסיעות בחו"ל לא תמיד מהווה חלק מביטוח נסיעות הסטנדרטי של ביטוחי הנסיעות לחו"ל. לעיתים יש לרכוש אותו בנפרד.
לכן חשוב שיהיה בידי המטייל ביטוח נסיעות לחו''ל הולם ומורחב בכול עת שהוא בוחר לצאת לטיול. זאת ללא שום קשר לארץ היעד בה הוא מתכנן לטייל. ואמנם ישנם נוסעים אשר טיילו בקרייסטצ'רץ' אשר בניו-זילנד והיו נוכחים בעת רעידת האדמה. כל מי שהצטייד בכיסוי רעידת אדמה יכול היה להיעזר בחברת הביטוח באירוע החירום הזה, שהיה בעוצמה של 6.3 בסולם ריכטר.

כיצד יכול ביטוח נסיעות לחו''ל  לעזור במקרה של אסונות טבע כגון רעידות אדמה?
באופן כללי ניתן לציין כי ביטוח נסיעות לחו"ל יכסה עבורכם הוצאות בלתי צפויות שלא תוכננו מראש, כולל הוצאות רפואיות. להזכירכם, על מנת לוודא שיש בידכם כיסוי הולם, עליכם להצהיר אודות מצבים רפואיים ידועים מראש (החמרה במצב רפואי) כאשר אתם רוכשים את פוליסת ביטוח נסיעות שלכם.
בנוסף, פוליסת ביטוח נסיעות שלכם יכולה בהחלט לסייע לכם במקרה של אסונות טבע כגון רעידות אדמה, שיטפונות והוריקן. מטרתה להגן עליכם במצב של אסונות טבע, למשל כמו זו שהתרחשה בניו-זילנד ואשר תקפה את המטיילים בזמן בו שהו הרחק מן הבית.
מטרת הכיסוי איפוא לטפל במקרי קטסטרופה. כיסוי אסונות וקטסטרופות בביטוח נסיעות שלכם נועד לאפשר לכם להיחלץ מן האירוע ואפילו להעניק לכם יכולת להמשיך בטיול כמתוכנן. פרט לאיתור וחילוץ יכסה הביטוח נזקים נוספים כגון הוצאות דיור על חופשות שהוזמנו מראש (מחוץ לישראל) כתוצאה מאירועים שלא תוכננו מראש ועוד. הכל בכפוף לתנאי הפוליסה.

לסיכום: אנו ממליצים לכם להיוועץ עימנו ללא התחייבות בנושא זה של כיסוי רעידות אדמה בטרם אתם רוכשים את פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל.

נעמוד לשרותכם בכל עת  TRIP4YOU ביטוח נסיעות

צור קשר

עבור לתוכן העמוד