הפניקס - חברה לביטוח

ללכת על ביטוח - במיוחד לסטודנטים בחו"ל

ללכת על ביטוח /מסיפורו של סטודנט לרפואה במזרח אירופה

הפעם הראשונה בה החלטתי שזהו, הפעם אינני  עובד בשיטת ה"סמוך" הישראלית  (מאמין במזל, למי שאיננו מכיר את הביטוי ...)  היתה שניות אחדות לאחר שחציתי את מעבר החצייה הנמצא בסמוך לאוניברסיטה. אני לומד רפואה באחת מבירות מזרח אירופה וכמעט קיפחתי את חיי בעקבות נהג צעיר שהתבלבל ככל הנראה  בין מסלול מרוץ המכוניות הנמצא מחוץ לעיר לבין הרחוב הראשי, אותו תכננתי לחצות בשלום. 

כבר בביקור הבא בארץ   רכשתי לעצמי ביטוח נסיעות של הפניקס סטודנט.
מי יודע מה יקרה בפעם הבאה שאחפוץ להגיע בביטחה לחדר הדיסקציות השוכן מעבר לכביש של משרד הדיקן??
עכשיו  אני  די בטוח שאתם שואלים ובצדק:  מדוע ביטוח מהארץ ?
הרי יש לכם אוניברסיטה שאמורה לדאוג לכם... ובכן לשאלה זו שתי תשובות פשוטות. ולפני שאענה, ברשותכם, אני חייב להוסיף שהמצב שלי מתאר סיטואציה קולקטיבית רחבה למדי המרחפת מעל ראשם של חברי לספסל הלימודים. כל מי שלומד בחו"ל  בפקולטה לרפואה כללית,  בפקולטה לרפואת שיניים, קולגות מבית הספר לרוקחות וגם  ישראליים הלומדים לימודים אחרים  במספר ארצות שכנות נמצאים  בסיטואציה דומה.

וכעת  אענה: ראשית הביטוח נסיעות המוצע לנו מן האוניברסיטאות אינו מגן עלינו כראוי. יתר על כן, כל תחום ביטוח נסיעות הרפואי לסטודנטים הוא ממש ממש לא מפותח בארצות אלו . דוגמה קטנה להמחשת העניין היא שאנחנו נמצאים בעיצומה של השנה  החמישית ללימודינו ורק בשנה שעברה הציעו לנו את הביטוח הרפואי. במילים אחרות, הבנו אני וחברי הסטודנטים שככל שמדובר בנושא של ביטוח נסיעות בריאות לסטודנטים הלומדים בחו"ל ,  אם לא נערך ונרכוש אותו בארץ , פשוט לא נהיה מכוסים בעניין. התוצאות עלולות  להיות לא טובות כלל.  לכן רכשנו חברי ואני ביטוח נסיעות לחו"ל  של חברת הפניקס, שנקרא הפניקס סטודנט. פוליסת ביטוח נסיעות זו נבנתה במיוחד עבור חבר'ה כמונו, סטודנטים הלומדים בחו"ל. ביטוח נסיעות של פניקס נבחר על ידינו גם מהטעם  שהוא ביטוח נסיעות לסטודנטים  המקיף  ביותר בישראל. זאת עקב  מחירו האטרקטיבי וגם בגלל התנאים הטובים שהוא מציע.  בנוסף ניתן להגדיר בו את מספר ימי ביטוח נסיעות בהתאם לכמות ימי הלימוד שלכם  -עד לשנים עשר חודשים. הכל כמובן בהתאם לתנאי הפוליסה.

לתשומת ליבכם : הוא מעניק לנו פטור מהשתתפות עצמית ! (למעט ארה''ב)

כיצד ?
במקרה של תביעה כל מה שמתבקש מאיתנו הוא לצרף אישור לימודים, וכך אנו נהנים מפטור על ההשתתפות העצמית. אז עשו לעצמכם  טובה-  לכו על  ביטוח סטודנטים של הפניקס ..!!

ביטוח נסיעות לחו''ל TRIP4YOU

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד