הפניקס - חברה לביטוח

כיסוי רעידת אדמה לאור הצונאמי ביפן

רעידת אדמה עוצמתית  היכתה לאחרונה ביפן, ובעקבותיה גלי צונאמי שגרמו לנזק כבד אף יותר לאומת האי היפני.  סכנת דליפת כורים גרעיניים מהווה איום נוסף על התיירים באיזור.

כיסוי לרעידת אדמה במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל יכול מאוד לסייע למטיילים אשר סובלים מהשלכות כגון עיכובי טיסות, הפרעות וביטולים בשל אסון הטבע.

על מנת להמחיש עד כמה חשוב להיות מוגן בכיסוי רעידת אדמה בתוך פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל   נצטט את הממשל האמריקאי, אשר  מפציר בתיירים ברגע האחרון להימנע מנסיעות ליפן, לאחר שרעידת האדמה המאסיבית וגלי הצונאמי שבאו בעקבותיה, אילצו את קווי התעופה  האמריקאיים לבטל את רוב הטיסות אל יפן ומחוצה לה.

"הממשל האמריקאי מאיץ באזרחי ארה"ב להמנע מתיירות ומנסיעות שאינן הכרחיות ליפן בזמן הנוכחי", נאמר באתר הסוכנות."על האזרחים האמריקאים השוהים כעת ביפן ליצור קשר עם המשפחה והחברים בארה"ב.על מנת להבטיח את שלומם בהזדמנות הראשונה", כדברי הממשל. "אזרחים שאינם בעלי גישה לאינטרנט או לטלפונים מחוייבים להשתמש בהודעות טקסט או ערוצי רשתות חברתיות כגון טוויטר או פייסבוק...."

מספרם המדוייק של הטיסות שבוטלו  אדיר.  עבור אלו שרוצים לדעת האם ביטוח נסיעות לחו"ל אכן מכסה מקרים מסוג זה, נבהיר כי פוליסת ביטוח נסיעות חדשה אינה מכסה מקרים שכבר קרו. זאת אומרת  שמאוחר מדי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות  לחו"ל שתכסה את נזקי המאורעות שקרו ביפן. נוסעים שכבר יש להם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל או לחילופין ביטוח נסיעות לאנשי עסקים, יהיו מכוסים בהתאם לפוליסה אותה רכשו.

אם בידיכם פוליסה כזו בידקו את סיבת הכיסוי של פוליסת ביטוח נסיעות שלכם בנוגע לביטולים. האם היא מכסה  נזקי טבע. האם הכיסוי חל על ביטול  טיסה, ועל טיסות המשך שהתפספסו, האם יחול במידה והטיסה נדחתה בעקבות אסון טבע.
ההחזרים על עיכוב טיסה יכולים להיות  על אוכל, לינה, ותחבורה ציבורית במהלך העיכוב, בעוד שכיסוי על החמצת  טיסת המשך יחול על ההוצאות הכרוכות במציאת פתרון חלופי.

כיסוי רעידת אדמה מספק פתרון למגוון בעיות נוספות שמתרחשות בעת כזו: נוסעים אשר נפצעו על ידי אסון הטבע יכוסו על ידי רפואת חירום. במקרה הצורך הם יהנו מאיתור, חילוץ  ורפואת פינוי. כיסויים אלו של ביטוח נסיעות לחו"ל  מטפלים בנושא של עלות  הטיפול הרפואי הנדרש וההטסה הרפואית. כל זכויותיכם מפורטות בפוליסה ואנו ממליצה לקראו אותה בעיון.

טיסה נעימה בהרבה בריאות ! 

ביטוח נסיעות TRIP4YOU

צור קשר

עבור לתוכן העמוד