הפניקס - חברה לביטוח

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

לפני כל נסיעה שלכם לחו"ל חשוב לרכוש את ביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב ביותר שבנמצא. על מנת להבטיח לביטוח נסיעות לחו"לכם ולמשפחתכם כיסוי מיטבי בפני נזקים ותאונות, חשוב לשים לב גם לפרטים הקטנים בחוזה הביטוח. המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You מספקים לכם במאמר זה הסבר כללי לגבי מהו ביטוח נסיעות לחו"ל ומה כדאי לוודא בטרם החתימה על פוליסת ביטוח הנסיעות שלכם.

אז מהו בעצם ביטוח נסיעות לחו"ל
כשאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, החוזה למעשה מכסה אתכם כנגד כל נזק כספי או רפואי שחלילה יגרם לכם במהלך הטיול. ביטוח הנוסעים מכסה אתכם כנגד אבדן או עיכוב בהגעת המטען שלכם, כמו גם ביטול או דחיית הטיול במקרים מסוימים. כמו כן הוא מכסה אתכם כנגד תאונות דרכים או תאונות אחרות ומאפשר לכם לקבל טיפול רפואי במקום בו אתם נמצאים.
במקרה של אבדן המטען שלכם (אובדן כבודה), תקבלו על כך החזר בהתאם לתנאי הפוליסה. גם אם תאלצו לבטל את הטיול שלכם עקב מחלה או אירוע בלתי צפוי שקרה במדינה אליה אתם נוסעים תקבלו על כך החזר כספי, שוב על פי הכיסויים שרכשתם בפוליסה.

טיפים לרכישה של ביטוח נסיעות לחו"ל

  • הגדירו את הפעילויות שלכם במהלך הטיול - השתדלו להגדיר מראש מה אתם מעוניינים לעשות במדינה אליה אתם טסים. אם למשל אתם מתכננים "טיול אקסטרים" שיכלול טרקים, קפיצת בנג'י וכדומה כדאי לרכוש ביטוח מתאים. ביטוח נסיעות למוצ'ילרים יכול להיות קריטי אם תזדקקו חלילה לחילוץ בעת שאתם במקום נידח כלשהו.
  • אל תבחרו באופציה הזולה ביותר – בחרו בחברת ביטוח ובמסלול שיכסה אתכם באופן מיטבי. אי אפשר לקבל כיסוי מקסימלי עם ביטוח במחיר מינימלי. גם אם הינכם סטודנטים שנסעו לחו"ל, ותקציבכם מוגבל, רצוי שתצטיידו בביטוח סטודנטים לחו"ל, יש דברים שאסור לחסוך בהם. מומלץ לבצע השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל בין החברות השונות אבל חשוב שההשוואה תהיה גם לגבי תכולת הכיסויים שלהן.
  • קראו את האותיות הקטנות – לפני שאתם חותמים על הפוליסה ביטוח נסיעות לחו''ל שלכם, קראו אותה ביסודיות. חשוב לבדוק מה הפוליסה איננה מכסה. כך למשל, יתכן שהפוליסה שלכם איננה מכסה מפני מצבים רפואיים ספצפיים עקב החמרה או מצב רפואי קודם. לעיתים ביקור באיזורים מסויימים במדינה אליה אתם נוסעים אינם מכוסים ועל כן חשוב לבדוק זאת מראש. הקדישו לנושא תשומת לב רבה ותשאלו את נציג TRIP4YOU שמטפל בכם אם אינכם בטוחים לגבי תנאי מסויים בחוזה.
  • בדקו מראש לאילו מסמכים תזדקקו – על מנת לקבל את הפוליסה לעיתים קרובות תצטרכו לספק מסמכים מסויימים, למשל במקרה של נסיעה בעת הריון כאשר יש לרכוש ביטוח נסיעות לנשים בהריון. בררו את הנושא מראש בכדי להגיע לשלב התשלום בגין ביטוח הנסיעות לחו"ל מוכנים עם כל המסמכים הקשורים למצבכם הרפואי. נקודה זו הינה קריטית במיוחד אם אתם מעוניינים בביטוח נסיעות  שיכסה אתכם גם במקרה של החמרה במצב הבריאותי הקיים שלכם.
  • בדקו האם סוכנות הביטוח שלכם זמינה בקלות – בררו עם סוכנות הביטוח מה מספרי הטלפון למקרה של שירותי חירום, והתקשרו לשם בכדי לוודא שהם עונים תוך פרק זמן סביר. אחרי הכל, תפקידם לבוא לעזרתכם במהירות במקרי חירום במהלך הטיול.

המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You עומדים לרשותכם בכל שאלה בנוגע לביטוח הנסיעות המומלץ לכם. 

שלכם צוות TRIP4YOU ביטוח נסיעות לחו''ל

צור קשר

עבור לתוכן העמוד