הפניקס - חברה לביטוח

לא דאגתם לביטוח נסיעות לפני הטיסה – תתכוננו לשלם והרבה

על פי כתבה שפורסמה לאחרונה בידיעות אחרונות 30% מהישראלים לאהמומחים לביטוח נסיעות לחו"ל, אשפוז בחו"ל רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל בטרם יציאתם לטיול. הישראלי הממוצע יבדוק לעומק את טיב המלון, הרכב שהוא שוכר ורמת השירות בטיסה. לעומת זאת, רק מעטים טורחים לבדוק את איכות ביטוח  נסיעות שרכשו במידה שרכשו כזה.
לטובת אותו ציבור שסומך כנראה על מזלו הטוב, המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You יספרו לכם כמה עולה להתאשפז בחו"ל אם לא טרחתם לכיסוי של ביטוח נסיעות רפואי בטרם נסיעתכם.

כבר בעבור ביקור קצר במרפאה בארץ אחרת, תאלצו לשלם בסביבות 200-300 דולר בהודו, טורקיה ותילאנד. בצרפת תיפרדו מ570 דולר ואילו בארצות הברית המחיר עלול להגיע ל650 דולר.

תמיד מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות עם גבול אחריות גבוה ככל האפשר.

עבור יום אשפוז תאלצו לשלם 2,000 דולר ליום בארצות הברית 1,270 דולר ליום בצרפת ואפילו בהודו תאלצו להיפרד מסכום נאה של 250-350 דולר ליום. גם עבור ניתוח פשוט יחסית של הסרת האפנדציט תאלצו בארצות הברית להיפרד מ-60,000 דולר.

ומה אם איתרא מזלכם ועברתם אירוע מורכב יותר, כמו התקף לב או אירוע מוחי? קרוב לוודאי שאתם או בני משפחתכם יאלצו לקחת הלוואה או משכנתא, המחירים יכולים להגיע ל50 אלף דולר, ובארצות הברית גם ל-117,000 דולר עבור אירוע מוחי.

גם במקרה שתזדקקו לאיתור חילוץ הצלה או לאמבולנס אוירי, תתכוננו לשלם מחיר מופקע. בארצות הברית הפעם תשלמו את הסכום הנמוך ביותר, 7400 דולר 'בלבד'. בהודו לעומת זאת, תשלמו 22,100 דולר עבור התענוג המפוקפק (לא כולל כמובן את הוצאות האשפוז וכדומה).

לסיכום, אין ספק שעדיף לא לקחת סיכונים ולומר לעצמכם: "לכם זה לא יקרה". השקיעו כמה שקלים, רכשו ביטוח נסיעות לחו"ל ותוכלו לצאת לחופשה שלכם בראש שקט.

ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו''ל 30 יום לפני מועד הטיסה

TRIP4YOU

ביטוח נסיעות לחו''ל

צור קשר

עבור לתוכן העמוד