הפניקס - חברה לביטוח

היה נכון - המדריך לטיול עם מוגבלויות

טיול לבעלי מוגבלות יכול להיות מורכב אך בו בעת מופלא....
"חופשה" היא מילה קסומה, מעין היעלמות למקום שקיים בין עולם הפנטזיה לבין עולם המציאות.
אפילו הארי פוטר משקיע דקות ארוכות בתכנון מסעותיו... מכאן מומלץ שגם בעל מוגבלות יקדיש את הזמן הראוי לתכנון טיולו.
מחקר קטן אודות מסלולים ויעדים לטיול בחו"ל הוא בעל חשיבות עליונה. אתרי חופשה עשויים להטעות באופן בו הם מציגים  עצמם דרך תמונות ומידע. אם אתם מתעניינים בטיול לבעלי מוגבלות, אתם עלולים להתפתות ולהאמין שכל צורכיכם נמצאים בהישג יד וטמון בכך סיכון.
המומחים לביטוח נסיעות לחו"ל של Trip4You מציעים מספר טיפים בנושא.

שאל את עצמך מה יהווה עבורך חופשה טובה?
האם אתה מחפש שקט, התחדשות וגילוי עצמי או שמא כיף, הנאה ו"הטענת מצברים"? האם יש לך תקציב מוגבל או "שיק פתוח"? כמו כן, האם מזג האוויר מהווה אלמנט בהצלחת הטיול, כגון: שמש, שלג, סערה טרופית או שתסתפק במה שהגורל מזמן עבורך? האם יש לך רשימת "חובה לעשות" כמו אוכל מסוים או אירוע שתרצה לקחת בו חלק?

סקור את מצבך הגופני.
במידת הצורך התייעץ עם הרופא שלך, היבדק, ברר עימו מהי הסיבולת והכושר שלך? מהי עמידות המערכת החיסונית? האם אתה סובל מכאבים גופניים אשר ישפיעו על תכנון הטיול? האם התרופות מותאמות כראוי, ובהתאם האם יש לך מספיק להביא איתך לטיול? כל זאת בכדי למנוע חלילה החמרה במצב רפואי.

בדוק ביתר זהירות את הנגישות שלך לאתרים השונים במהלך הטיול. בחן את הגישה למלונות ולאתרים מקומיים, לתיאטראות, למסעדות, להיכלי מוסיקה וספורט. האם סוכנויות השכרת רכב, אוטובוסים, רכבות ומוניות יוכלו לספק לך מה שאתה צריך? האם קיימים לוחות מודעות מקוונים המשרתים אנשים בעלי מוגבלות, בהם תוכל להשתמש ?

הכן "ערכת כלים" הכוללת את הציוד הנדרש לך לטיפול במצבך. ערוך דף הוראות, עם הדגמות, להרכבה ופירוק של הציוד שלך בשפת היעד.
למד כיצד להדריך את צוות הכבודה לאכסן את כיסא הגלגלים, ההליכון או הקלנועית ובנוסף רשום במידת הצורך, הנחיות בנושא התמודדות עם המשאף או בלון החמצן שברשותך.
השאר עותקים של מסלולך אצל חברים ומשפחה בבית. צור עותקים רבים של מידע, למשל אנשי קשר וכתובות, ופעולות שיש לנקוט אם כרטיס האשראי שברשותך נגנב.

וודא כי ביטוח הנסיעות לחו"ל מעניק לך כיסוי מתאים לשהייתך בחו"ל. שים לב, חברת הביטוח מחייבות לקבל דיווח מדוייק על מצבך הבריאותי. לכן דאג לספק את מלוא המידע הנדרש עבור פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שלך. מומלץ כי תרכשו ביטוח נסיעות לסובלים ממחלה קיימת.

זכור, טיול עם מוגבלות יכול להוות אתגר רב עבורך. נסה לצפות את הלא נודע וסיטואציות אליהן תוכל להיקלע, ובשלב הבא תכנן אסטרטגיה מתאימה להתמודדות עם המידע שגילית.

אל תוותר על הטיול!  חופשה נעימה !

צוות TRIP4YOU ביטוח נסיעות לחו''ל

צור קשר

עבור לתוכן העמוד