הפניקס - חברה לביטוח

TRIP4YOU- זה לא סיפור לטוס לחו''ל

זה כבר לא סיפור לטוס לחו"ל

עד לפני כעשרים שנה חופשה מפנקת בחו"ל לא הייתה בהשג ידם של רוב במשפחות הישראליות. הרבה תמורות חלו בענף התעופה הבינלאומי מאז והיום אפשר בקלות למצוא טיסות זולות ליעדים קרובים באירופה וגם ליעדים מרוחקים יותר כמו המזרח הרחוק ואוסטרליה, ארה"ב ומדינות יבשת אמריקה. כדי להשיג כרטיסים זולים, אפשר וצריך לעשות קצת מעבר לשיחה עם סוכן נסיעות. חשוב להבין את המשמעות של סוג הטיסה, השילוב שלה עם חבילת נופש, תזמון ההזמנה ועוד, כשבחירה מושכלת בכל אחד מהפרמטרים האלה יכולה להיות שווה לכם כסף.

להזמין מראש

הזמנת כרטיס טיסה זמן ניכר מראש, יכולה להתגלות ככדאית מאוד. אם אתם יכולים להתחייב כמה חודשים טובים מראש על מועד הטיסה שלכם, אתם יכולים לשלם על טיסה בעוד חצי שנה או שנה במחירים של היום. חברות התעופה שמחות למלא טיסות בתאריכים מרוחקים מראש ויציעו לכם מחירים נמוכים מהרגיל.

מומלץ להזמין ביטוח נסיעות מראש בכדי לבטח את הנסיעה בגין ביטול .

ברגע האחרון

מאידך, גם הזמנת כרטיסים ימים ספורים לפני הטיסה יכולה להשתלם. חברות התעופה נתקעות לפעמים עם ביטולים וטיסות שלא התמלאו ומציעות כרטיסים זולים בעד 50 אחוז מהמחיר הרשמי למי שיאייש את המקומות הפנויים.

טיסות צ'ארטר ו- low cost

בתוך מדינות האיחוד האירופי המגמה של טיסות low cost, טיסות בעלות נמוכה, חזקה מאוד בשנים האחרונות. אלה טיסות שמתאימות בעיקר לטיסות קצרות, עם שירותים בסיסיים בלבד (ללא ארוחות וסרטים ועם מחלקת נוסעים בלבד) והטיסה בהן זולה בהרבה. היום אפשר למצוא פה ושם גם טיסות low cost מהארץ ליעדים אירופאים ולחסוך הרבה ובתנאי שלא איכפת לכם לוותר על הפינוקים בטיסה. טיסות צ'ארטר מופעלות בדרך כלל על ידי חברות בת קטנות של חברות התעופה הבינלאומיות, בעבור חבילות נופש. החסרון העיקרי שלהן הם לוחות זמנים גמישים מידי – אתם עלולים להתקע קצת בשדה בהמתנה לטיסה שתצא, אבל גם כאן אתם צפויים לחסכון משמעותי.

חבילות נופש

ברוב המקרים רכישה של חבילת נופש הכוללת טיסה, לינה והעברות (הסעה משדה התעופה למלון ובחזרה) מוזילה את העלות הכללית בכ-20 אחוזים. יתרון נוסף הוא שסוכן הנסיעות שארגן עבורכם את החבילה ישלח אתכם למלון סביר, שהרבה ישראלים כבר חזרו ממנו מרוצים ולא תצטרכו להזמין באינטרנט 'חתול בשק'.

מתי להזמין?

לתאריך הטיסה השפעה גדולה על המחיר שלה. באופן טבעי בעונות השיא: חופשת הקיץ, חופשת חג המולד וראש השנה האזרחית וחופשת הפסחא (והפסח אצלנו), מחירי הכרטיסים צפויים להתנפח ולהכפיל את עצמם. אבל, יש יוצאים מן הכלל : בתקופת חג המולד, למשל, מגיעים לארץ המוני צליינים מחו"ל וחברות הנסיעות יורידו מחירים כדי לא לחזור לאירופה עם טיסות ריקות.

חסכון בעלויות הטיול

חשוב לזכור שמעבר לכרטיסי הטיסה, בנסיעה לחו"ל יש עוד הרבה הוצאות נלוות נוספות : למשל, חשוב לעשות המרת כספים במקום שנותן שערים טובים וללא עמלה ובארץ לרוב הסידור הכי טוב יהיה ברשות הדואר, שגם נותנת הנחות קטנות על המרה בסכום שמעבר ל – 800 דולר. במקביל, כדאי לעשות סקר היות ויש מגוון רחב של  ביטוחי נסיעות  שונים, כדי לשלם את המחיר הנמוך ביותר על ביטוח טוב ומקיף המתאים לאופי הטיול שלכם. לנופש פשוט באירופה, למשל, אין צורך בביטוח יקר שמכסה סיכוני ספורט אקסטרים או תאונות בטיולים. ביטוח נסיעות בסיסי יכול להספיק במקרים האלה ולחסוך לכם עד כמה מאות שקלים. חשוב לדעת, כי זה בלתי אפשרי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר היציאה מהארץ. נוסע שיצא מגבולות הארץ ללא ביטוח נסיעות  ימצא את עצמו במצב לא פשוט ונעים, במיוחד שמדובר במרכיב הביטוח הרפואי. לכן, חובה לרכוש את ביטוח נסיעות לפני הנסיעה. לעיתים, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות באינטרנט שכן מקבלים פעמים רבות הנחה על ביטוח נסיעות זה.

 

ביטוח נסיעות - TRIP4YOU

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ומקום

 

 

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד