הפניקס - חברה לביטוח

השוואת מחירים ביטוח נסיעות

השוואת מחירים בביטוח נסיעות לחו"ל

 

מי מאיתנו לא אוהב חופשות וטיסות? הישראלים מאד אוהבים דילים לאילת ברגע האחרון, טיסות מוזלות לאירופה וחופשות במזרח. חשוב לזכור כי לכל הנוסעים לחו"ל מומלץ לערוך ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד להבטיח כיסוי ופיצוי בשני מישורים עיקריים: במקרה של אבדן או גניבת ציוד ומטען ובמקרה של פציעה או בעיה רפואית המצריכה טיפול רפואי בחו"ל. ביטוחים שונים מכילים גם כיסויים הנוגעים למקרים ספציפיים כדוגמת ביטוח נסיעות לנשים בהריון, אנשי עסקים, סקי או ביטוח לאלו המתכוונים לעסוק במהלך חופשתם בספורט אתגרי.

 

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

בכל נסיעה או מסע לחוץ לארץ יש משהו מן ההרפתקה ומן הלא מוכר. מרבית הנסיעות הן למטרות תיירות וליעדים חדשים או שאיננו מכירים או מורגלים בהם, ולעתים גם איננו דוברים היטב את שפת המקום. רוב היוצאים לחו"ל לוקחים עמם מטען יקר ערך הכולל מזוודות או תיקים, מצלמות וציוד נוסף. גם אם הנסיעה מתוכננת היטב עשויים להתגלע שיבושים או בעיות כדוגמת צורך בטיפול שיניים, קיצור נסיעה, גניבה או אובדן ציוד או מסמכים, או אירועי טבע כדוגמת רעידת אדמה ועל מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי וטיול באוירה נינוחה וללא דאגות, כדאי לדאוג מראש לכל תרחיש אפשרי לכן מומלץ תמיד לבדוק לפני איזה ביטוח נסיעות רוכשים לפני הטיסה לחו''ל  ולהימנע עד כמה שניתן ממצב בו נקלעתם לצרה כלשהי ואין לכם אפשרויות להיחלץ או לקבל פיצוי עבור אובדן או עוגמת נפש שנגרמו לכם.

גם ליוצאים ללימודים בחו"ל מומלץ לבדוק היטב את אפשרויות ביטוח נסיעות העומדים לרשותם (כדאי לבדוק אתרים שונים באינטרנט כדוגמת אתר לימודים ועוד).

 

אילו ביטוחי נסיעות לחו"ל קיימים בשוק?

חברות האשראי השונות דוגמת ישראכרט וויזה מציעות תכניות בחינם או בעלות מזערית לביטוחי נסיעות לחו"ל. ביטוחים מסוג זה כוללים סל בסיסי של ביטוח מזוודות ומטען, הוצאות אשפוז בחו"ל וטיפולי שיניים במקרי חירום. הביטוח הבסיסי לרוב אינו מכסה מצבים רפואיים שהתעוררו עקב בעיות קודמות לנסיעה או פעילויות מיוחדות. ביטוחי נסיעות נוספים מוצעים על ידי קופות החולים השונות. אלו הם למעשה ביטוחים הניתנים על ידי חברות הביטוח המוכרות בתיווך קופות החולים. אפשרות מוכרת אחרת היא לרכוש ביטוח נסיעות ישירות מסוכן הנסיעות שלכם, מסוכני ביטוח המורשים או מחברות ביטוח שונות.

חשוב תמיד לבדוק את כל הסעיפים ולדואג שגבול האחריות יהיה גבוה ככל שניתן.

 

 

 

הרחבות וכיסויים לביטוח נסיעות

על סלי הביטוח הבסיסיים ניתן ואף מומלץ להוסיף הרחבות וכיסויים למקרים מיוחדים ובהם: ספורט אתגרי, ספורט חורף כדוגמת סקי, חילוץ והצלה, החמרה של מצב רפואי קיים, הרחבה לנשים בהריון, פינוי והסעה לבית חולים או הטסה רפואית-אוירית לבית חולים. בעת הבירור או הרחבת סל ביטוח הנסיעות חשוב לשים לב שסכומי הכיסוי המוצעים הינם ריאליים ורלבנטיים לארץ אליה תסעו. בעת רכישת ביטוח נסיעות יש לוודא שיש מוקד סיוע וחירום 24 שעות לעת הצורך.

 

עלויות הביטוח

כמו בכל תחום צרכני, גם בכל הנוגע לביטוחי נסיעות לחו"ל מומלץ לערוך השוואה בין ביטוחי הנסיעות השונים, ופרט לעלות ביטוח נסיעות מומלץ לשים לב לתחומי הכיסוי ולגובה סכומי הכיסוי בכל מקרה. תעריפי ביטוח נסיעות הכוללים סל בסיסי נעים החל שני דולר וקצת ועד מספר דולרים ליום עם תוספות והרחבות. עלות הביטוח נקבעת גם על פי גיל המבוטח, וכן על פי מספר ימי הנסיעה, כאשר עלות ביטוח לנסיעות ממושכות זול יותר עבור כל יום נסיעה, בדרך כלל, מביטוח לנסיעות בנות מספר ימים עד חודש. בחישובי העלויות השונים מומלץ לשים לב לגובה ההשתתפות העצמית הנדרשת מן המבוטח במצבים שונים.

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לכם לנסוע בראש שקט וידיעה שתזכו לכיסוי ולפיצוי במקרה הצורך. עכשיו נותר רק לקנות כרטיס, לארוז מזוודה ולנסוע!

נסיעה טובה ובטוחה!

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ומקום

צוות TRIP4YOU ביטוח נסיעות לחו''ל

 

 

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד