הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לחו''ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

כולנו אוהבים לנסוע לחו"ל. נופים חדשים, פגישות והכרויות, ערים שובות לב ומסלולי טיול מרהיבים, כל אלה ועוד גורמים להמון ישראלים לקנות כרטיסי טיסה ולצאת אל העולם. תכנון נסיעה לחו"ל, בין אם המדובר בנסיעה לצורך חופשה משפחתית או חופשה רומנטית, ובין אם מדובר בנסיעת עסקים, העתקת מקום מגורים לשם עבודה או לימודים בחו"ל, מצריך התארגנות רבה. בתוך כל ההכנות הרבות לנסיעה מומלץ להתפנות להסדיר מראש את הנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל. אילו ביטוחי נסיעות קיימים בשוק? כיצד לבחור בינהם? ולמה כדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת? הכל בכתבה שלפניכם. 

 

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח המבטיח לנוסעים ולשוהים בחו"ל כיסויים ופיצויים בשני תרחישים אפשריים: במקרים של פציעות או בעיות רפואיות המחייבות קבלת טיפול בחו"ל או במקרים של גניבת ציוד ואובדן בציוד או מטען. ישנם ביטוחי נסיעות שונים ובהם הרחבות וכיסויים המתאימים למקרים ייחודיים כדוגמת ביטוח נסיעות לנשים בהריון, ביטוח נסיעות לצעירים או לתרמילאים וביטוחי נסיעות המתאימים למקרים של רילוקיישן  (העתקת מקום העבודה) או שהות ממושכת בחו"ל.

 

הרחבות לביטוחי נסיעות

בעת הזמנת ביטוח נסיעות ניתן להרחיב את הצעת הביטוח הבסיסית כך שביטוח נסיעות יכלול כיסוי שמתאים למקרים ולאירועים מיוחדים כדוגמת סקי, בנג'י ושאר ענפי הספורט האתגרי, חילוץ והצלה במקרה של נסיעה לאזורים נידחים, הטסה אוירית במקרים שבהם נדרש פינוי רפואי דחוף וכיו"ב. אם ברשותכם ציוד יקר ערך, כדוגמת מצלמות מקצועיות או מחשב, דאגו לבדוק אפשרות להרחבת הביטוח כך שיכסה אפשרויות של אובדן או גניבה.

 

כמה זמן לפני הנסיעה יש להסדיר ביטוח נסיעות לחו"ל?

מומלץ לערוך ביטוח נסיעות לחו"ל לפני כל יציאה מן הארץ. הימים האחרונים שלפני נסיעה מוקדשים פעמים רבות לאריזה, תיאומים, הצטיידות וקניות, וכן סיום מטלות בעבודה ובבית. על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט, כדאי לערוך השוואת מחירים בין ביטוחי הנסיעות  השונים מבעוד מועד. השוואת מחירי ביטוח נסיעות  הכרחית בעידן שלנו, ותאפשר לכם לבחור את ביטוח נסיעות לחו''ל  המתאים ביותר במחיר הנוח ביותר וכל עוד אתם פנויים לכך ולא ברגע האחרון.

 

השוואת מחירים ביטוח נסיעות

שוק ביטוחי הנסיעות התפתח עד מאוד בשנים האחרונות וההיצע גדול. על כן מומלץ לערוך השוואת מחירים ולקבל מספר הצעות מחיר טרם ההחלטה על הביטוח המתאים. את השוואת המחירים מומלץ לערוך בין מספר חברות ביטוח נסיעות בולטות, כדוגמת חברות האשראי, המציעות ביטוחים בעלות נמוכה, קופות החולים, סוכנים וחברות ביטוח וסוכנויות הנסיעות. בעת שקלול עלויות הביטוח ניתנת תשומת לב גם לגיל המבוטח ולמשך הנסיעה. שימו לב במיוחד למספרים הקטנים – מהם תחומי הכיסוי ומהו גובה הכיסוי בכל מקרה עתידי. כמו כן, שימו לב לפרטים הקשורים בגובה ההשתתפות העצמית הנדרשת מהמבוטחים במקרים שונים, ודאגו לערוך השוואת עלויות השתתפות עצמית.

 

איזה ביטוח נסיעות  מומלץ ליוצאים לתקופה ממושכת בחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל משמש בדרך כלל את היוצאים לתקופות קצרות של חופשה או ביקור קצר בחו"ל. על כן הכיסוי הביטוחי של ביטוח נסיעות לחו"ל במתכונת זו מיועד בעיקר למקרי חירום, ופרט לכיסוי בריאותי, הוא מתאים למצבים שרלבנטיים לנסיעות קצרות מועד כדוגמת אובדן מטען, גניבת ציוד יקר ערך וכדומה. הנוסעים לפרקי זמן ממושכים יותר עשויים להתעניין בביטוח המעניק כיסוי מלא ומגוון, ומרחיב בעיקר את הכיסויים הרפואיים, תוך התאמה למצבי שהות ארוכה בחו"ל, ובהתאם ליעד הנסיעה. ביטוח שכזה קרוי ביטוח רילוקיישן (relocation), והוא יכול להועיל במיוחד במצבים הדורשים אשפוזים וניתוחים דחופים, טיפולים רפואיים בלתי שגרתיים ותאונות. 

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לטוס ולשהות בחו"ל בראש שקט ולחזור בשלום אל שגרת החיים! נסיעה טובה!

לשירותכם בכל עת ומקום

צוות TRIP4YOU  ביטוח נסיעות לחו''ל

                                                                  

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד