הפניקס - חברה לביטוח

מכבי חו"ל

כאשר מדובר בביטוח נסיעות לחו"ל מעניקות קופות החולים פייט רציני והגון לחברות הביטוח הכלליות. מכבי חו"ל, כללית חו"ל ויתר קופות החולים הצליחו להרכיב פוליסות ביטוח נסיעות ממוקדות בהחלט ובעלות כיסוי מרשים עבור רוב סוגי הפגיעה או האובדן.

אך כמו בכל דבר אחר בחיים גם פוליסות ביטוח נסיעות מכבי, כללית או לאומי לוקות בחסר ועקב האכילס שלהם אם לדייק הוא ביטוחי הנישה הייחודיים.

מה מסוכן יותר טיול משפחתי לברצלונה או צלילה עם כרישים?

השאלה הרטורית הזו מעמידה את פוליסות הביטוח במבחן. האם ביטוח נסיעות מכבי יכסה אתכם באופן מלא במידה ותבחרו לצלול עם כרישי נמר אימתניים בים התיכון? האם פוליסת כללית או מכבי חו"ל תופסת במקרה של טריפ להרי האלפים הכולל קפיצות בנג'י מכל צוק נחמד בדרך? סביר להניח שלא, מדוע, מפני שפוליסות אלו אינן מתמחות במתן ביטוח חו"ל נישתי אלא שמות דגש על ביטוחים סטנדרטיים יותר.

חשוב לציין כי לכל אחת מקופות החולים ביטוח חו"ל הכולל גם כיסוי במקרה של ספורט אתגרי והרפתקאות אחרות אך האותיות הקטנות הן החשובות ויש לבדוק בטרם סוגרים על פוליסה מסויימת באיזה היקף היא פועלת ואיזה פעילות אקטרים בדיוק היא מכסה בעת הצורך.

הפתעות לא נעימות

מדוע חשוב כל כך לבדוק את הדברים? מפני שאנו בני האדם נוטים לשכוח במהירות רבה או להקל ראש דווקא את הדברים החשובים ולא פעם לקבל את הידיעה כמכת בומרנג ישירה הפוגעת לא רק בארנק אלא גם בלב. האם אתם יכולים לדמיין לעצמכם חוב מצטבר של אלף דולר על כל יום אשפוז? האם תוכלו לעמוד בניתוח בעלות של חמישים אלף דולר?

אל תחכו להפתעות בלתי נעימות בעליל ובצעו סקר איכותי הכולל השוואה מדוייקת של כל חברות הביטוח, שאלו את הנציגים לגבי פעילויות אקסטרים שונות אותם אתם מתעתדים לבצע. בדקו מה לגבי חולי מוקדם טרם הנסיעה וכיצד מבטחים אתכם במקרה כזה. בשורה התחתונה אל תשאירו פרצות ואל תיוותרו בחוסר ידיעה. ככל שתכירו את הפוליסה טוב יותר כך תרגישו מוגנים ובטוחים יותר.

TRIP4YOU  שומרים עליכם גם בחו"ל

אנו בחברת TRIP4YOU   מאפשרים לכם בחירה של אחת מתוכניות הביטוח הייחודיות לנוסעים לחו"ל, המותאמות באופן אישי לתוכנית הנסיעה שלכם (ספארי צלילות, טרקים בנפאל, טיול קראוונים באירופה ועוד).

האותיות הקטנות שלנו גדולות ומוארות ונציגי השירות שלנו יעניקו לכם הצעות פוליסה התואמות בדיוק את המדינה אליה אתם נוסעים ואת גובה הכיסוי הנכון לשירותי הבריאות המקומיים. מוצרי הביטוח שלנו  הינם חלק מתוכניות חברת "הפניקס" ו ''DavidShield'' האיכותיות והמקצועיות ביותר.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לזכות בשירות אישי, ישיר ומהיר לאורך כל הדרך, משלב תכנון הטיול ועד שובכם ארצה בשלום. צרו עמנו קשר עוד היום, TRIP4YOU  במספר: 09.7457046  לרכישת ביטוח באישור מיידי ---

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד