הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות קראוון

 טיול קראוונים באירופה, ארה"ב או כל מקום אחר בעולם עשוי להתגלות כאחת החוויות הגדולות והמדהימות ביותר שחוויתם אי פעם. הקראוון מאפשר השתלבות אמיתית בנוף המקומי, התערות בתרבות ובטבע שסביב, עצירה בנקודות תצפית יוצאות דופן וחופשה ממושכת וייחודית עם האנשים שאתם אוהבים באמת.

בכדי שתוכלו לצאת אל הטיול בלב שקט ובראש רגוע מומלץ לבצע את כל הסידורים הבירוקרטיים הנלווים לתכנון הטיול מבעוד מועד. אחד הנושאים החשובים ביותר הוא ביטוח נסיעות קראוון, ביטוח שישמור עליכם במקרה חלילה של תאונה.

ביטוח נוסעים בקראוון

בטרם תצאו את הארץ עליכם ליצור קשר עם חברת הביטוח שלנו ולוודא כי הסדרתם את ביטוח הנוסעים האישי לחו"ל עבור כל אחד מן המשתתפים בחופשה. ביטוח זה מעניק כיסוי רחב ביותר במקרים של תאונה, פציעה, חולי או במקרים קיצוניים כמובן מוות. הביטוח האישי אינו קשור באופן ישיר לביטוח נסיעות הקראוון, מדובר בביטוח נפרד בעל עלות מזערית יחסית (כ- 2 דולר ליום).

אתם ובני המשפחה או החברים השוכרים יחד את הקראוון חייבים לקחת בחשבון כי מלבד הביטוח האישי לא ניתן לנהוג או לעשות כל שימוש אחר בקראוון מבלי לבטח אותו בחברת הביטוח המקומית של המדינה אליה אתם נוסעים ושל חברת ההשכרה.

הביטוח הזה שהינו לרוב ביטוח מקיף מגן עליכם מפני מקרים של תאונה בהם אתם או אחרים אשמים בפגיעה בקראוון עצמו או חלילה בעת פגיעה בנפש, כך שלא תיאלצו לשאת בהוצאות האדירות.

עם זאת הביטוח המקיף שלכם אינו כולל ביטול השתתפות עצמית, גובה ההשתתפות במקרים רבים עלול להרקיע לאלפי דולרים או יורואים ולגבות מכם מחיר יקר ביותר אפילו בפגיעה קלה של גוף הקראוון למשל.

חברת הביטוח בה תבטחו או הרכב בביטוח המקיף תציע לכם לשלם תוספת כלשהי על מנת לבצע ביטול השתתפות עצמית אך התוספת הזו לרוב גבוה במיוחד ואינה משתלמת, אנחנו ב- TRIP4YOU מזמינים אתכם לקבל הצעת ביטוח נסיעות קראוון ייחודית לביטול ההשתתפות העצמית.

לבטח את הביטוח

אנו מבצעים פעולה פשוטה יחסית והיא ביטוח של הליך ביטול ההשתתפות העצמית (עבור קראוונים עד 3.5 טון בלבד). מה אתם מרוויחים מכך? במקרה של תאונה בה חברת הביטוח מאלצת אתכם לשלם דמי השתתפות בגובה אלף דולרים למשל אתם מבוטחים ומוגנים. אנו בתור חברת הביטוח שלכם בארץ נשלם את אלף הדולרים הללו לצורך העניין ונחסוך לכם את תשלום ההשתתפות העצמית.

אנו מציעים ביטול השתתפות עצמית מבוטח עד מחיר של 1500$. כאשר אתם שוכרים קראוון ובוחרים חברת ביטוח וודאו כי גובה ההשתתפות המקסימלי אינו עובר סכום זה, כך תהיו מכוסים מכל הכיוונים האפשריים ותוכלו לצאת אל הטיול ללא חשש.

TRIP4YOU, שומרים עליכם גם בחו"ל

אנו בחברת TRIP4YOU   מאפשרים לכם בחירה של אחת מתוכניות הביטוח הייחודיות לנוסעים לחו"ל, המותאמות באופן אישי לתוכנית הנסיעה שלכם (ספארי צלילות, טרקים בנפאל, טיול קראוונים באירופה ועוד).

מוצרי הביטוח שלנו  הינם חלק מתוכניות חברת "הפניקס" ו ''DavidShield'' האיכותיות והמקצועיות ביותר. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לזכות בשירות אישי, ישיר ומהיר לאורך כל הדרך, משלב תכנון הטיול ועד שובכם ארצה בשלום.

צרו עמנו קשר עוד היום, TRIP4YOU  ביטוח נסיעות קראוון ועוד בחו"ל במספר: 09.7457046

צור קשר

עבור לתוכן העמוד