הפניקס - חברה לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל מחלות כרוניות

 

בישראל כמו ברוב המדינות בעולם מצטיידים הנוסעים לחו"ל בפוליסת ביטוח נסיעות שמשמשת עבורם רשת הצלה במקרה של פגיעה או חלילה מוות מכל סיבה שהיא (ע"פ תנאי הפוליסה). פוליסות ביטוח נסיעות נמכרת על ידי חברות הביטוח השונות והן מותאמות לנוסע על פי חתכים ופרמטרים המוגדרים מראש. למשל, פוליסת ביטוח נסיעות לתרמילאים או פוליסת ביטוח לבעלי בעיות רפואיות.

הצורך בהתאמה הייחודית של פוליסת הביטוח נובע כמובן מהשוני בצרכים השונים של הטסים לחו"ל, ממצבם הרפואי טרם הנסיעה וכן מהתוכניות הצפויות להם בזמן השהייה בחו"ל. ביקור בן שבוע בפריז אינו דומה לטיפוס על ההימלאיה, כשם שהצרכים שונים כך גם הסיכונים והצורך בפוליסת ביטוח שונה, מקיפה יותר וספציפית יותר.

ביטוח נסיעות חו"ל מחלות כרוניות

בין הפוליסות השונות ישנן גם פוליסות ייחודיות לנוסעים בעלי בעיות בריאותיות מורכבות, כמו ביטוח נוסעים לחו"ל מחלות כרוניות למשל המותאם לסובלים מבעיות לב, כליות וכדומה במצב כרוני. ישנן לא מעט חברות הממאנות לבטח חולה מהסוג הזה בשל הסיכוי הגדול שהוא ייאלץ לקבל טיפול רפואי יקר ביותר במדינת היעד אליה הוא טס.

אנו ב Trip4You  דוגלים בהענקת אפשרות הטיסה והיציאה מהארץ בכל מצב, גם כאשר המצב הרפואי הינו כרוני ולכן מעניקים את האפשרות לרכוש את ביטוח הנסיעות חו"ל מחלות כרוניות הייחודי המכסה מצב קיים. לרבות חולים במחלות כגון: המופיליה,ALS ,איידס, לב, כליות, כבד, "קרוהן", ו"קוליטיס" ואפילו מושתלי איברים (לרבות אישפוזים בשלושת החודשים האחרונים).

ביטוח נסיעות סרטן

לא מעט אנשים חולי סרטן חוששים כי המחלה עלולה להגביל אותם בנסיעות ובטיולים מחוץ לגבולותיה של ישראל, ולא, לא בשל הקושי הרפואי או החשש פן תתקיים הידרדרות במחלה אלא בשל הקושי לאתר חברת ביטוח שתסכים להעניק להם פוליסה מקיפה.

אנו ב Trip4You  מעוניינים שגם חולי סרטן ייהנו מטיולים מעבר לים ולכן מאפשרים את יציאתם מהארץ בראש שקט בעזרת פוליסת ביטוח נסיעות סרטן, כנ"ל גם לגבי פוליסת ביטוח נסיעות טרשת נפוצה.

מה הפרוצדורה שמאחורי הקלעים?

בשלב תכנון הנסיעה גשו אל הרופא המשפחתי שלכם והתייעצו איתו בדבר ההרפתקאה הצפויה, באם הרופא יתיר לכם לנסוע במצבכם ויאשר באמצעות אישור רפואי כי אתם כשירים לצאת מהארץ אתם רשאים ליהנות מהפוליסה ומהטיול המתוכנן.

 Trip4You אתכם ובשבילכם בכל מצב ובכל זמן!

אנחנו ב  Trip4You  מעוניינים שתשמרו על עצמכם בריאים ושלמים אך גם מכינים עבורכם כיסוי מיטבי למצב בו יש צורך בהתערבות רפואית. הפוליסות שלנו אקסקלוסיביות ויוחודיית היישר מבית "פניקס" ו -DavidSheild והן מותאמות בצורה הטובה ביותר לחולים כרוניים הסובלים ממחלות קשות בצורה.

אנו דואגים לכסות מצבים של החמרה במצב רפואי קיים, כיסוי הוצאות מיון, פינוי אווירי, הטסה בעת הצורך לישראל, כיסוי הפסד בגין קיצור או ביטול הנסיעה, טיפול במקרה מוות חלילה, צד שלישי, כבודה ועוד.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו עמנו קשר ונציגי החברה ישמח לעמוד לרשותכם,

 Trip4You  בטל'  09-7457046

צור קשר

עבור לתוכן העמוד