הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות עבודה בחו''ל

 

חד וחלק: אל תעזבו את הארץ בלי ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא לא רק חובה לחובבי ספורט אתגרי, הוא חובה לכל אדם היוצא לחו"ל. חושבים שאתם נוסעים לעבוד בקניון ואין סיכוי שתרצו לראות רופא? טועים.

ישראלים רבים אשר נוסעים לעבוד בעגלות או בקניונים חוטפים שפעת מהקהל הגדול המבקר במקומות אלו, במיוחד בזמן החגים בחורף. ביקור קטן אצל רופא בשביל אנטיביוטיקה לדלקת הגרון הזו שלא עוברת או לשיעול שמעיר אתכם (ואת השותפים לדירה) בלילה. העלות של ביקור אצל רופא היא גבוהה מאוד וכדאי להיערך מראש ולחסוך בעלויות. בארצות הברית אם אין לכם ביטוח רפואי גם לא יקבלו אתכם. גם אם תתעלפו בחדר המיון, ישלחו אתכם החוצה. בדוק.

ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו לרכוש מסוכנויות ביטוח שונות, חברות האשראי, קופות חולים וגם דרך סוכני הנסיעות. ביטוח שרוכשים דרך חברות האשראי, קופות החולים וסוכני הנסיעות הם בדרך כלל ביטוחים הניתנים עד לתקופה של חצי שנה. אם אתם מתכוונים לשהות בחו"ל יותר מחצי שנה בררו מראש על פוליסות המתאימות לצרכים שלכם, כדי שאחרי כחמישה חודשים תוכלו להחליף חברה או מלכתחילה לרכוש פוליסה המציעה ביטוח לטווח ארוך. 

אצלנו תקבלו את הכרטיס המגנטי להוצאות רפואיות - פספורט קארד וכיסוי לדרכון מתנה....

כרטיס הפספורט ישלם את ההוצאות הרפואיות ללא השתתפות עצמית! ומבלי שתוציאו כסף מהכיס

בדקו היטב את הפוליסות, דברו עם הסוכנים, השוו מחירים וכיסויים.

כיסויים רפואיים:

כל פוליסה מציעה כיסוי שונה, תלוי בצרכיו של המבוטח, לפי אופי השהייה בחו"ל. פוליסה טובה צריכה לכלול את כל ההוצאות הרפואיות (עם החזרים כספיים משתנים, כדאי לבדוק), פינוי אווירי לבית החולים, הוצאות אשפוז והטסה לארץ במידת הצורך.

איתור חילוץ והצלה:

אם הלכתם לאיבוד ביער השחור בגרמניה או במדבר באריזונה, חשוב שיהיה צוות שיבוא לחלץ אתכם. אמנם אתם נוסעים לעבוד, אבל תמיד כיף לטייל באזור ושמענו כבר על סיפורים רבים על מטיילים שחולצו ממקרים של סיבוכים שונים עם הטבע.

ביטוח כבודה:

אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם, אבל חברות התעופה מאבדות מזוודות בלי סוף ולעבור לחו"ל בחורף בלי כל הסוודרים או בכלל, לאבד את המזוודה זה לא נעים. אמנם חברות התעופה מבוטחת גם כן, אבל ההחזרים הם יחסית מינימליים. אז תלוי מה ארזתם. בנוסף, אם המזוודה נגנבה או נעלמה לכם ברכבת או בדרך לעיר בכל צורה שהיא, תמיד טוב שיהיה ביטוח. 

ביטוח המחשב הנייד:

אולי אפילו יותר חשוב מביטוח הכבודה הרגילה, הוא הביטוח למחשב הנייד. אנשים רבים יעידו ש"כל חייהם" נמצאים על המחשב.

סעיפים אחרים:

פוליסות מסוימות מציעות סעיפי ביטוח שונים כגון: נזקים לצד ג', הפסקים של פיקדון לנסיעה, הוצאות בגין ביטול נסיעה ואפילו הטסת קרוב משפחה אליכם במקרה חירום.

לסיכום, ישנן חברות רבות המציאות פוליסות שונות ומגוונות. אנו ממליצים להיערך מראש, לבדוק ולהשוות. וודאו שאת הביטוח יפעילו לכם מתחילת הטיול, ממש מיום הטיסה ועד לתאריך החזרה. שמרו לכם את המיילים עם מספרי הפוליסה ומספרי החירום בצורה מסודרת, כולל הכרטיס המגנטי לביטוח או משהו כתוב מסודר בארנק במקרה של חירום. שמרו זאת גם בשפה המקומית של המדינה בה אתם מתכוונים לעבוד. גם אם ביטוח בריאות נראה לכם יקר או מיותר, אל תוותרו עליו. אם תרכשו ביטוח מחברה לטווח ארוך, בדרך כלל חברות אלו מציעות מספרי חירום בשפה העברית ואף רשימות של רופאים דוברי עברית בחו"ל, כי למרות כל מה שמלמדים אותנו בקורסי שפה, בסופו של יום, כשאנחנו לא מרגישים טוב, אין שום סיבה להסביר על כל תחלואינו בשפה זרה.

אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה!

המאמר נכתב באדיבות פורטל עבודה בחו"ל - מכה

נשמח לעמוד לרשותכם 09-7457046

צוות TRIP4YOU ביטוח נסיעות לחו''ל

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד