הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח תחרויות לאיירון מן, טריאתלון, מרתון

 

מרבית חברות הביטוח אשר מכסות סעיפים חריגים המתווספים לביטוח הרפואי הבסיסי, אינן מכסות תחרויות מקצועיות בתחומים כגון איירון מן, טריאלטון וריצות מרתון. המשמעות היא שאם המבוטח נוסע לארץ זרה במסגרת תחרות מקצועית או אפילו נבחרת לאומית, אסור לו לצאת מנקודת הנחה שרק בגלל שהוא חלק מקבוצה, הרי שהוא מבוטח בפוליסה מתאימה אוטומטית. תמיד צריך לבדוק ולוודא....

לעיתים קרובות, החברות המארגנות את התחרויות מפנות את המשתתפים בהן לחברות ביטוח בסיסיות כגון ביטוח של חברות האשראי, ביטוח כללית חו''ל או ביטוח של קופת חולים מכבי שהם ביטוחים בסיסים ולא נוחים במיוחד. במקרה של חס וחלילה תאונה, המבוטח חייב להגיש תביעה לחברת הביטוח, ואם במקרה הוא לא מכוסה תחת הפרמיה הנכונה, הוא עלול לשלם מכיסו את כל ההוצאות הרפואיות.

למי שנוסע להשתתף בתחרות מקצועית או כמה תחרויות בשנה, מוזמן  להתייעץ עימנו לגבי ביטוח נסיעות יעודי לתחרויות איירון מן, מרתון, טריאטלון ועוד..... הסוכנות שלנו דואגת  לבטח את כל המבוטחים שלה בפוליסות יעודיות לאותה מטרה ומציידים אותם בביטוח אלקטרוני על גבי כרטיס שלמעשה משמש גם ככרטיס תשלום. בעת קרות אירוע רפואי מכל סוג שהוא, הכרטיס המגנטי פספורט קארד משלם את ההוצאות הרפואיות במקום! וללא השתתפות עצמית מצד המבוטח שלנו.....   לרכישה און ליין ואישור מיידי  לחץ כאן 

מדוע המשתתפים בתחרויות טריאלטון או מרתון זקוקים לפוליסה מיוחדת?

חשוב להבין שהביטוח הרפואי הבסיסי אינו מתייחס לרוב סוגי הספורט התחרותיים, אפילו אם הם אינם בהכרח אתגריים. תחרויות ריצה כגון איירון מן, מרתונים ותחרויות משולבות ברכיבת אופניים כגון טריאלטון נחשבות לסעיפים חריגים ויש לשלם עליהם פרמיה נוספת. לצורך העניין, ספורט מוטורי יבשתי מוגדר כ – " רכיבת שטח אופניים או אופנוע, מוטוקרוס, נסיעה בדרך עפר ברכב 4 על 4 או רכיבה על רולר בליידס". גם אם המבוטח מכוסה בסעיף חריג לאחת מן הפעילויות האלו, הרי שיש לבצע הבדלה בן מצב בו הוא מבצע אותן במסגרת נסיעה פרטית ובין מצב בו הוא מבצע אותן כחלק מתחרות מקצועית (אותן כאמור מכסות רק חלק מן הפוליסות).

כל עוד המבוטח לא מכסה את עצמו על סעיפים חריגים אלו, הרי שגבול האחריות של חברת הביטוח מסתיים לאחר תנאי הפוליסה הבסיסים, והיא אינה חייבת לכסות סעיפים חריגים נוספים (זאת גם אם היא מכסה סעיפים חריגים בתוך הביטוח הרפואי הבסיסי). הסיכוי להיפגע בתחרות בעלת מספר משתתפים גדול ובמיוחד בתנאים לא תנאים במדינה זרה, הם גבוהים יחסית וחברת הביטוח חייבת לכסות את עצמה באמצעות גביית דמי פרמיה גבוהים יותר. מעבר לכך, חשוב לשים לב שתחרויות שמשולם בעדן שכר, נמצאות בסעיף חריג נפרד.

חשוב לדעת שלסוכנות הביטוח  TRIP4YOUיש ניסיון עשיר בביטוח ספורטאים מקצועיים במסגרת תחרויות בחו"ל. מומלץ להימנע מפציעה ספורטיבית מיותרת רק בגלל תנאי פוליסה לא נכונים. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לביטוח המקצועי והמשתלם ביותר המתאים במיוחד עבורכם. 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046

צוות TRIP4YOU

 

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד