הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לחו''ל - ויזה - ישראכארט- מאסטרקארד

רבים מאיתנו אשר מחליטים לצאת לחו"ל, רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל של חברות כרטיסי האשראי. היות וביטוח נסיעות דרך חברות כרטיסי האשראי (ויזה/ מאסטרקארד ועוד) הינו חינם, החברות דואגות לפרסם בכל הזדמנות עד כמה פשוט ונוח לעשות דווקא אצלן את הביטוח תוך מספר דקות בטלפון.

 

לא מעט מבוטחים אינם יודעים שמדובר בביטוח נסיעות בעל רובדי פוליסה דלים ובעל הגבלות על סכומי הביטוח כאשר ביום הדין מתגלים גבולות אחריות נמוכים משצריך. חברות כרטיסי האשראי שמחות למכור למבוטחים הרחבה של הפוליסה החינמית, אך הלקוחות אינם תמיד יודעים שההרחבות הללו יכולות להיות זולות יותר דרך סוכן ביטוח המשווק פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל של חברות ביטוח שונות.

 

לשם השוואה – כיסוי פוליסת ביטוח נסיעות דרך סוכנותTRIP4YOU מבית הפניקס ודויד שילד, הינה החל ממיליון דולר כאשר בחברות האשראי כיסוי הפוליסה הינו רק כ-400K. בחברות האשראי, שכר מנתח או יום אשפוז יסתכמו בתקרה של כמה אלפי דולרים בסה"כ ומנגד בפוליסה דרך סוכנות TRIP4YOU לא קיימת תקרה כזו.

אין צורך להסביר מדוע הדבר כה חשוב כאשר המובטח למעשה לא יודע בכמה יסתכמו ההוצאות הרפואיות שלו וגם אין לו מדד להשוואה מכיוון שהוא נמצא במדינה זרה ולא מכיר את המציאות הכלכלית בה. חברות האשראי יודעות זאת ולכן הן מעדיפות לציין את סך כל התקרה שהן נותנות ולא מסבירות למבוטחים כי התקרה עבור כל אירוע בנפרד עשויה להיות נמוכה הרבה יותר.

 

עוד יתרון חשוב שתוכלו למצוא בסוכנותTRIP4YOU הוא קבלת כרטיס מגנטי- פספורט קארד אשר משלם את התביעה במקום עבור המבוטח! מה שאומר שהמבוטח אינו צריך להוציא מכספו האישי על מנת לשלם על הוצאות רפואיות בחו"ל ובחזרתו לישראל אינו צריך להגיש טפסי תביעה על מנת לקבל את כספו בחזרה. התביעה כבר נסגרה בחו''ל. בנוסף על ידי שימוש בכרטיס המגנטי- הפספורט קארד, אין דמי השתתפות עצמית אשר החברות כרטיסי האשראי בדרך כלל נעים בין 35$ ל – 100$ לכל אירוע.

שירות אישי

 

עוד יתרון בולט של רכישת ביטוח דרך סוכנות ביטוח המשווקת פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל של חברות ביטוח שונות הוא שלכל נוסע סוכן הביטוח מתאים לו את הפוליסה הטובה ביותר עבורו על פי צרכיו, אופי נסיעות ומצבו הבריאותי. ההתקשרות מול סוכן הביטוח היא התקשרות ארוכת טווח אשר בשאיפה תלווה את המבוטח גם בטיסות הבאות שלו. לעומת זאת רכישת ביטוח דרך חברות האשראי אינה אישית ובד"כ מתבצעת ע"י נציגי שירות שאינם סוכני ביטוח אשר עובדים בשכר (לעיתים גם זמניים) ומתוגמלים לפי עמלות ויעדים ולעיתים קרובות פשוט רוצים "לדחוף" לפוליסה כמה שיותר הרחבות. הלקוח שרכש את הפוליסה המורחבת (הלא חינמית) אינו יודע שהוא מקבל פחות עבור כספו.

שני טיפים לסיום

· אין מניעה מלהשתמש בביטוח החינם של חברות האשראי, אך חשוב לזכור שהביטוחים המשלימים שלהם כמעט אף פעם לא באמת ישתלמו...

· מוטב שלא לדחות את הביטוח לרגע האחרון, אלא לעשות זאת 30 יום לפני מועד הטיסה וזאת על מנת שיהיה ניתן לבחון בשקט ובריכוז את תנאי הפוליסה וכמובן לממש במידת הצורך את רובד הפוליסה של ביטול/קיצור טיסה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046 או לרכישה און ליין באישור מיידי

צוות TRIP4YOU

צור קשר

עבור לתוכן העמוד