הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות מחלות קשות ומחלות כרוניות

ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשים החולים במחלות קשות כגון תרשת נפוצה, מחלת הנפילה, סרטן, קרוהן, התקפי לב חריפים ועוד, הוא אחד הביטוחים היותר מורכבים שבנמצא, לכן חברות ביטוח רבות אינן מאפשרות רכישת ביטוח עבור חולים במחלות כרוניות וקשות ולאלו שהיו מאושפזים ב6 החודשים האחרונים, כאשר אלו רוצים לטוס לחו"ל. מסיבה זו, סוכנות TRIP4YOU מציעה תוכנית ביטוח מיוחדת שבמהלכה ניתן לבטח גם אנשים אשר סובלים ממחלות קשות ומחלות כרוניות. ביטוח זה הינו ביטוח מיוחד ומשופר אשר מכיל כיסויי פוליסה מיוחדים ומותאמים הסובלים ממחלות ומצב רפואי קיים ב3-6 חודשים האחרונים.

 

לצורך התאמת הביטוח למבוטח, כל מה שצריך הוא אישור מרופא המשפחה על כך שהמבוטח כשיר לטוס לחו"ל. גם חולים אשר אושפזו או חלה החמרה במצבם הרפואי הקיים במשך שלושת החודשים האחרונים, יכולים לטוס לחו"ל, גם אם המחלה המדווחת הייתה ידועה ולא מיוצבת במהלך ששת החודשים האחרונים. עם זאת, חשוב מאוד לשים לב שלא ניתן לתבוע בגין טיפולים רפואיים שבשגרה או תרופות שהמבוטח צריך לקחת בכל מקרה.

 

אילו הוצאות מכוסות במסגרת ביטוח מחלות קשות וכרוניות ?

· כיסוי למצב רפואי קיים

· כיסוי הוצאות רפואיות בחדר מיון

· כיסוי פינוי אווירי ממקום האירוע לבי"ח קרוב

· הוצאות אשפוז והוצאות רפואיות אחרות בחו"ל

· הוצאות הטסה לישראל

· קיצור/ביטול נסיעה

 

** הכיסויים הינו עד גבול אחריות הפוליסה, לא כל הכיסויים נכללים באופן אוטומטי.

 

כמובן שהביטוח תקף גם במקרים של פציעה או תאונה פתאומית אשר אינה קשורה בהכרח למחלה הקשה או הכרונית. כמו כן, הכיסוי נעשה ללא השתתפות עצמית של המבוטח והתשלום מעובר דרך הכרטיס המגנטי- פספורט קארד של המבוטח המשמש גם כאמצעי תשלום התביעה בחו"ל.

 

סוכנות TRIP4YOU תשמח לעמוד לשירותכם בכל בקשה או שאלה בנוגע לביטוח נסיעות המותאם לחולים במחלות קשות או מחלות כרוניות. מטרתנו היא שתוכלו לשים את כל הדאגות מאחוריכם ולטוס בראש שקט מבלי לחשוב כלל על מצבכם הרפואי. נשמח לתת לכם את כל המידע על תנאי הפוליסה השונים, רובדי הפוליסה וכיסוייה. כמובן שנשמור אתכם על קשר רציף עד שהפוליסה עצמה תהא מאושרת וכן בזמן שהותכם בחו"ל בכל פנייה או בעיה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046

צוות TRIP4YOU

צור קשר

עבור לתוכן העמוד