הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לגיל הזהב – מצב רפואי קיים

 

 

למרות האמרה שכל בני האדם נולדו שווים, כאשר הדבר מגיע לביטוחים ופוליסות, הדברים לא תמיד כה פשוטים ופוליסות של אנשים בגיל הזהב לעיתים דורשים הרחבה של מצב רפואי קיים. במילים אחרות, חברת הביטוח מתחייבת לכסות גם מצבים בהם המצב הרפואי הנוכחי של המבוטח מחמיר לרעה במהלך השהייה בחו"ל. לעיתים מתייחסים אל ביטוחים עם פוליסות "מצב רפואי קיים" בתור ביטוח נסיעות עבור גיל הזהב, למרות שגם אצל חולים צעירים יותר, מצב רפואי קיים עלול חס וחלילה להידרדר.

מבחינת חברות הביטוח, מצב רפואי קיים מוגדר כמצב רפואי עקב מחלה או תאונה, כאשר המטופל מקבל טיפול תרופתי או נמצא תחת השגחה רפואית.

המצב הרפואי הקיים תקף עד שישה חודשים לפני היציאה לחו"ל.

 

החמרה משמעותית במצב הרפואי הקיים מתרחשת כאשר חל שינוי פתאומי ולא צפוי במצב הבריאותי הקיים ובגינו בזמן שהותו של המבוטח בחו"ל. חברת הביטוח מכסה החמרה של מצב רפואי קיים רק במקרה של הרחבת הפוליסה הבסיסית. מסיבה זו, לא כל ביטוח מתאים לגיל הזהב וחשוב שסוכן הביטוח ידאג להרחבה המתאימה עבור נוסע ובמיוחד עבור אותם אנשים שבגיל הזהב.

 

על מנת לקבל הצעה משתלמת עבור ביטוח נסיעות גיל הזהב/ מצב רפואי קיים, שלחו עוד היום טופס לסוכנות TRIP4YOU.

 

הוצאות מיוחדות המכוסות במסגרת ביטוח גיל הזהב

ההוצאות המיוחדות עקב החמרה של מצב רפואי קיים הן פועל יוצא של תנאי הפוליסה הבסיסים. במסגרת ההוצאות הללו כלולים הוצאות אשפוז, הוצאות רפואיות, הפסד של כרטיס טיסה (ביטול טיסה), הוצאות לשהות נוספת בחו"ל, קיצור נסיעה והוצאות להעברת גופה. כל אחת מן ההוצאות הנ"ל כפופה כאמור לתנאים הבסיסים של הפוליסה.

 

חריגים לביטוח גיל הזהב

חשוב לשים לב שישנם גם מצבים חריגים שלא מכוסים במסגרת ההרחבה להחמרה במצב הרפואי הקיים וזאת בלי קשר לגילו של המבוטח . לדוגמה, אם מדובר בהחמרה שחלה בתוך ששת החודשים שלפני תחילת הביטוח, היא לא תכוסה. גם מחלות כמו איידס או מחלת סרטן שטופלה לפני פחות מחמש שנים, לא מכוסות במסגרת הביטוח (יכוסו תחת ביטוח נסיעות מחלות קשות). הביטוח גם לא מכסה אשפוזים שסובלים דיחוי או מתן תרופות וטיפולים שבשגרה.

בנוסף לכך, תקרת הכיסוי של כלל ההוצאות לא עולה על 200,000$ ותקופת הביטוח המרבית לגבי החמרה למצב הרפואי הינה 90 יום, קיימת אפשרות להארכת הביטוח בכפוף לאישור המבטח.

 

לנו יש את האפשרות לתת לכם כיסוי ביטוחי בכל מצב!! כפוף לאישור רופא המאשר למבוטח לטוס לחו''ל.

בתום רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דרך סוכנות TRIP4YOU ישלח אליכם הכרטיס המגנטי ''פספורט קארד'' להוצאות רפואיות בחו"ל וכיסוי לדרכון מתנה....ככה שבעת אירוע רפואי ההוצאות הרפואיות ישולמו במקום! וללא השתתפות עצמית מצדכם......

 

טיסה נעימה

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046

צוות TRIP4YOU

צור קשר

עבור לתוכן העמוד