הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות קופות חולים

 

הסברה הרווחת שמכיוון שקופות החולים הינן מוסדות רפואיים, הרי שהביטוח הבריאותי שהן נותנות לטסים לחו"ל, יכסה אותם כנגד כל נזק שעלול להיגרם להם. בנוסף רבים סבורים שקופות החולים נכנסות לתיק הרפואי שלהם בזמן רכישת הביטוח דבר שמקנה להם ערבות לכך שהפוליסה שנמכרה להם אכן היא המתאימה ביותר. האמת היא שבעת יצירת קשר עם קופות החולים לרכישת ביטוח, המבוטח מועבר למוקד מכירות של חברת ביטוח (ולא לנציג של קופת חולים) שלו אין שום נגיעה בתיק הרפואי של המבוטח בעת הרכישה.

בעבר, המפקח על הביטוח כבר קבע שהביטוח של קופות החולים אינו מייצג את הידע המקצועי הקיים אצל סוכני הביטוח ולכן יש חשש מסוים להטעיית הציבור. לדוגמה, כאשר קופת החולים מתהדרת בביטוח עם כיסוי של עד 500,000$ או אפילו 1,000,000$, היא לא טורחת לציין שהמגבלה עבור כל יום אשפוז בנפרד עשויה להסתכם ב - 2000$, שזהו חצי ממחירו של יום אשפוז בחלק גדול ממדינות העולם. בחברות הביטוח הפרטיות לעומת זאת, אין בדרך כלל מגבלה כזו.

ביטוח נסיעות כללית  - האומנם פלטיניום?

הפוליסות אשר משווקות ע"י קופות החולים בדרך כלל דלות מאוד מבחינת רובדי הביטוח וההרחבות המוצעות למבוטח. הדבר שונה מאוד בחברות הביטוח הפרטיות, הנה רק מבחר מן ההרחבות שניתן להוסיף לביטוח בסיסי בפוליסות המשווקות ע"י TRIP4YOU - כיסוי מצב רפואי קיים, הוצאות הריון עד שבוע 32, ספורט אתגרי,ביטוח אופניים, איתור וחילוץ , נסיעות עסקים, ביטול השתתפות עצמית לשכירת רכב בחו"ל וכו'... כך בעצם ניתן לבנות ביטוח מודולארי המתאים לכל מבוטח את הפוליסה שלו.

להתאמת ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לצרכים הייחודים שלכם מבלי לשלם על תוספות והרחבות מיותרות וכדי להיות מכוסים באמת, צרו קשר עוד היום עם אחד מסוכני הביטוח של TRIP4YOU.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום 09-7457046 או לרכישה און ליין  באישור מיידי

צוות TRIP4YOU

 

 

 

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד