הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח לחו''ל - מצב רפואי קיים

סוכנות TRIP4YOU מבטחת אתכם גם לאחר תאונה או מחלה ב 6 חודשים האחרונים

 לעיתים אדם יוצא לחו"ל סמוך לזמן כאשר היה חולה או עבר תאונה הדורשים ממנו טיפול תרופתי או השגחה רפואית. מצב זה דורש הרחבה של הפוליסה הבסיסית, או במילים אחרות, ביטוח מצב רפואי קיים. מטרת ההרחבה של הפוליסה היא לכסות את המבוטח במידה וחלה החמרה נוספת במצבו הרפואי ויש לדאוג לו לטיפול רפואי.

כמובן שרק אצלנו המבוטח אינו צריך לשלם מכיסו את ההוצאות האלו והוא יכול להשתמש בכרטיס הביטוח המגנטי המהווה גם כרטיס תשלום זהו כרטיס הפספורט  קארד וכמובן ללא השתתפות עצמית – התביעה משולמת און ליין!

כיצד מוגדרת החמרה של מצב רפואי קיים?

לאחר שהבנו כי ביטוח מצב קיים מכסה גם הרחבה של המחלה, עלינו להבין כיצד בדיוק מוגדרת ההחמרה הזו. וובכן, החמרה מוגדרת כשינוי פתאומי ושאינו צפוי במצב הרפואי הקיים של המבוטח, מצב שדרש טיפול במהלך השהות בחו"ל. סך כל הכיסוי להחמרה במצב הרפואי עומד על כ – 200,000$ .

אילו מקרים חריגים לא יכוסו על ידי הפוליסה?

בנוסף למצבים הברורים בהם חלה החמרה במצב הקיים, ישנם גם מקרים רבים אשר לא מכוסים על ידי הפוליסה גם אם חלה בהם החמרה, והמבוטח חייב להכיר אותם לפני שהוא יוצא לחו"ל לאחר רכישת ההרחבה, וזאת על מנת שלא להיקלע למצב לא נעים בו המבוטח נמצא במצב חרום והוא מגלה כי "נפל" על סעיף חריג כזו או אחר. אלה אם רכש פוליסה יעודית למצבו ועבר חיתום מיוחד שכן נותן כיסוי ביטוחי למצבו.

·         כאשר המחלה עצמה נתגלתה לראשונה עד חצי שנה לפני הנסיעה לחו"ל או חלה בה החמרה בתקופה זו  

·         כאשר המחלה לא הייתה מיוצבת או שמדובר במחלת האיידס

·         מחלת סרטן שהטיפולים הרפואיים בה הסתיימו לפני פחות מחמש שנים

·         מחלה שדרשה התערבות כירורגית או בדיקות בלתי שגרתיות אחרות

·         בדיקות שגרתיות, סקר או בירור שסבלו דיחוי עד החזרה לארץ, כולל תרופות או טיפולים אחרים

·         במקרה של השתלות איברים

·         נסיעה בהריון , שמירת הריון או ציפייה ללידה (מקרים אלו מכוסים בהרחבות אחרות של הפוליסה הבסיסית)

TRIP4YOU  תמיד לצדכם!

אנו מבינים את המצב הרגיש של נסיעה לחו"ל לאחר אירוע של מחלה או אשפוז ולכן נשמח לעמוד לשרותכם בכל בקשה או שאלה לגבי פוליסות ביטוח מצב קיים שאנחנו מציעים.

אנו נוכל להניק לכם כיסוי ביטוחי גם למי שעבר אירוע ב 6 חודשים האחרונים לפני הטיסה – צרו עימנו קשר ונסביר לכם הכל.......09-7457046

 

טיסה נעימה צוות – TRIP4YOU

 

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד