הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לחו''ל - עבודה בחו''ל

קניתם כרטיס טיסה לחו"ל, למטרת טיול או עבודה יש לא מעט דברים לתכנן ולקנות אבל רגע אחרי שרכשנו את כרטיס הטיסה שלנו יש לרכוש ביטוח נסיעה לחו"ל.

פוליסת הביטוח מכסה מס' פרמטרים עיקריים, ביטוח בריאות, מטען וביטול טיסה.

 

לכן ברגע שיש בידנו כרטיס טיסה כדאי ורצוי לרכוש פוליסת ביטוח מכיוון שחלילה נצטרך לבטל את הטיסה מסיבה שהיא, בין אם זה חלילה מוות/אשפוז של קרוב מדרגה ראשונה, מחלה של המבוטח ועוד.... ברגע שלא נהיה מכוסים בביטוח נסיעות לחו"ל לא נוכל לקבל החזר על הכסף שכבר הוצאנו בגין כרטיס טיסה וההוצאות השונות.

   

כמו כן ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אותנו ברמה הבריאותית, מה הכוונה ברגע שקורה לנו אירוע רפואי חירום בחו"ל ואנו נזקקים ללכת לרופא, לקופת חולים או חלילה קרתה תאונה ואתם צריכים סיוע רפואי – הביטוח מכסה לנו את העלויות.
הביטוח אינו מכסה בדיקות שגרתיות, תרופות שאנו נוטלים באופן קבוע ועוד...

 

ביטוח נסיעות -הוא מרכיב חשוב בנסיעה לחו''ל ולמה?

שאנחנו נמצאים בארץ שלנו חלילה ואנחנו זקוקים לסיוע רפואי יש לנו את ביטוח לאומי וקופות חולים השונות, המעניקות לנו טיפול בעת הצורך.

נגיד שאני עובד בארה''ב (או כל מדינה אחרת) ואני לא מרגיש טוב – כואבת לי הבטן ואני זקוק לסיוע רפואי – בשביל זה יש ביטוח.

 
הביטוח הוא זה שישלם לי את ההוצאה הרפואיות בעבור הטיפול, התרופות וכל דבר שאצטרך מבחינת סיוע רפואי.

רבים מזלזלים בביטוח וחושבים שלי זה לא יקרה ולכן בוחרים בביטוחים מינימליסטים, אבל חשוב לזכור שאנחנו נמצאים בארץ זרה ללא קופת חולים שלנו וכל מקרה קטן יכול לקלק לנו את חווית הטיסה והשהות שלנו בחו"ל.

 

רוב הסיכויים שלא נשתמש בביטוח אבל אף פעם אי אפשר לדעת ....האם ניקח את הסיכון ?

אם אין לי ביטוח – באסה – כל הכסף שאני חוסך מהעבודה – הלך.....

 

כמו כן ישנם מספר הרחבות שניתן להוסיף לביטוח, החל מספורט אתגרי, איתור וחילוץ ועוד... חשוב לפנות לסוכן ביטוח אשר מבין ויודע להתאים את הכיסוי הביטוחי המתאים לכם – שלא יהיה מצב שתיסעו עם ביטוח שלא מתאים לכם.

 

שתהיה טיסה נעימה J ותחזרו בריאים!

 

אנחנו תמיד לשירותכם

www.trip4you.co.il

טלפון: 09-7457046

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד