הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח לחו"ל לנוסעים לעבודה בעמדות מכירה בקניונים

עבודה בעגלות בחו"ל היא הזדמנות מצוינת עבור צעירים רבים לשלב טיול ועבודה מחוץ לגבולות ישראל אחרי השחרור מהצבא. יציאה במסגרת חברה מסודרת כמו Virgo מעניקה יתרונות רבים: כל התהליך מסודר מבעוד מועד, אתם מצטרפים למסגרת חברתית ומשפחתית המעניקה תמיכה בזמנים קשים בתחילת הדרך וביחד תיקחו בפעילויות פנאי מגוונות, בנוסף ישנו מסלול קידום מסודר לבעלי היכולות ובונוסים על מכירות גדולות.

לחברת Virgo, שמקיימת מזה שנים קשרים הדוקים עם סוכנות הביטוח TRIP4YOU, יש סניפים במגוון יעדים ובהם: ארה"ב, מדינות אירופה שונות, דרום אפריקה, ניו זילנד ואוסטרליה.

ישראלים רבים טסים לחוץ לארץ לעבודה בעגלות שבהן מוכרים מוצרי קוסמטיקה ומוצרים נוספים. זו דרך מועדפת על חיילים משוחררים לצבור כסף וחוויות ולשלב את העבודה עם טיולים ובילויים במדינה שאליה הם טסים.

צעירים רבים מוצאים מסגרת זו כמועדפת עליהם כי היא מאפשרת לשלב עבודה רווחית עם טיולים ובילויים בארץ היעד. בזכות העבודה הם מכירים תרבות חדשה, בוחנים עצמם במצבים שונים ומגלים כי הם ניחנים בכישורי שכנוע ומכירה מעולים!

חברת Virgo מקיימת מערכת מובנית של הדרכות עובדים חדשים ומעניקה תנאים מיטביים להצלחה. מאז נוסדה החברה, בשנת 2002 היא שימשה מקור פרנסה ואתגר לעשרות ואולי מאות אלפי ישראלים שהודות לה גילו עולם ולעולם את מוצרי ים המלח בפרט ומוצריהן של חברות קוסמטיקה אחרות בכלל.

כמו כל מי שנוסע לחו"ל גם מי שנוסע לעבוד בעגלות חייב לדאוג לבטח עצמו לפני הנסיעה. על מנת לבצע ביטוח שיהיה בו מענה ביטוחי מלא, לרבות מקרי חירום, חשוב לקבל מידע יסודי ומפורט אודות הסוגים השונים של הביטוחים הקיימים ולהתאים מוצר ביטוחי מיטבי על- פי צפי הפעילות. אם לבד מעבודה אתם מתעתדים לבצע גם ספורט אתגרי הכולל ריחוף וצלילה, ודאי חשוב לתת מענה לתחום זה ולעשות ביטוח אתגרי.

Virgo היא חברה בינלאומית חובקת עולם. סניפיה מצויים במדינות נחשבות ונחשקות המהוות מקור משיכה עבור צעירים רבים. העבודה מתבצעת בכפוף לאישורים הנדרשים בכל אחת מהמדינות ותוך כיבוד מלא של כל חוקיה. רבים מהצעירים שעבדו במשך השנים במכירות מוצרים בעגלות מטעם החברה רכשו חוויה שצרובה בהם למשך שנים רבות ורכשו חברים טובים שהם שומרים עמם על קשר גם לאחר שסיימו לעבוד בעגלות וחזרו לארץ.

 

 

צור קשר

עבור לתוכן העמוד