הפניקס - חברה לביטוח

ביטוח נסיעות לנשים בהריון אם ופג - פספורט מגדל

ביטוח רפואי לנשים בהריון בנסיעה לחו"ל לאם ולפג

להיות בהריון זה לא פשוט, חייבים פינוק לפני הלידה וכך בעצם נשים הרות רבות מחליטות לנסוע לעיתים לחופשה בחו"ל. ברוב המקרים אין עם זה בעיה והמקרים השונים מאושרים ע"י הרופא המטפל וע"י חברת הביטוח. רוב הנשים הן בעלות הריון תקין והן עונות לפרופיל של אישה בריאה, הן יכולות ליהנות ללא חשש מהטיסה עצמה ומחופשה מהנה במקומות שונים... ישנן נשים שנחשבות בעלות הריון בסיכון - הריוניות אלו נאלצות להעביר אישור מהרופא המטפל ובו הרופא מציין כי אין כל מניעה לטוס לחו"ל. מומלץ לא ליטול סיכון ולא לטוס לאחר שבוע 32, במידה והאישה בכל זאת רוצה, זה אפשרי- שוב, מול אישור רפואי ועד שבוע 32.6 לכל היותר.

ביטוח רפואי לנסיעות לחו"ל הינו הכרחי לנשים בהריון

כל נסיעה לחו"ל מחייבת היערכות של הנוסע לכיסוי הוצאות טיפולים ואשפוזים במקרי חירום בזמן שהותו בחו"ל. ביטוח רפואי מכסה במקרים מסוימים גם את הוצאות סידורי הלינה של קרוב משפחה ואת הטסתם במקרה הצורך. תמיד יש להתייחס לתרחישים מיוחדים שעלולים לקרות, בעיקר אם מדובר באישה בהריון - מצב זה מחייב היערכות מיוחדת ותשומת לב רבה יותר, ישנן גם הגבלות מיוחדות בעקבות גיל או מצב רפואי, שלב ההיריון והתנהלותו התקינה.  במצב חירום נעזרים בשירותי ה-24/7 של חברת הביטוח, פונים למרפאה או בית חולים ומקבלים טיפול מתאים ללא דאגות מיותרות.

פוליסה של נשים בהריון הנמצאות בשלבים מתקדמים של ההיריון  חייבות לשים לב כי הפוליסה כוללת כיסוי ללידה מוקדמת, לטיפול באם ובפג, מצב המחייב אשפוז וטיפול גם באם הטרייה וגם ביילוד.

מה עוד חשוב לדעת?

ישנם תנאים מגבילים: לא כל אישה תקבל אישור לביטוח רפואי, יש מקרים בהם חברת הביטוח תאלץ לתת תשובה של דחייה...  התנאי הוא בדרך כלל מצב בריאותי תקין וגיל מסוים, בדרך כלל לנשים בהריון מאשרים רק עד גיל 40. לאחר גיל 40 ו/או לאחר שבוע 32 - ההיריון נחשב תמיד להריון בסיכון.  כפי שהוזכר קודם, הריון בסיכון מחייב אישור רפואי שאומר מפורשות שהגברת יכולה לטוס לחו''ל, ללא כל מניעה.

גבולות אחריות בביטוח נסיעות לנשים בהריון

ישנן חברות ביטוח שונות המבטחות נשים בהריון, אנו ממליצים על שתיים מהן. פספורט כארד מבית הפניקס- פוליסה מדהימה, הכוללת כרטיס מגנטי להוצאות רפואיות, בעת אירוע רפואי בחו"ל התביעה משולמת במקום וללא השתתפות עצמית. והפוליסה השנייה היא מבית מגדל- פוליסה נוספת שאנו מפיקים למי שמעוניינת.

גבולות האחריות בפוליסה נעים בין 1,500,000 $ - 5,000,000 $ כשהכיסוי לנשים בהריון הוא קטגוריה נפרדת- ישנה הפרדה של כיסויים בהתאם לשבועות ההיריון.

בחברת פספורט כארד: עד שבוע 24 הכיסוי הוא 250,000$, משבוע 1 ועד 32  כולל הוצאות לידה מוקדמת, הוצאות רפואיות לטיפול בפג או עובר והטסה רפואית לישראל לאם ולפג.

 

  במידה וההיריון תקין, אם ההיריון נחשב בסיכון או מרובה עוברים או הריון בעזרת הפריות או שהיו הפלות ועוד מספר מקרים, העלות משתנה ותלויה בחיתום רפואי.

העלויות באופן כללי עלולות להשתנות כמו בכל פוליסה....

לכל שאלה שיש

לשירותכן – צוות I – SAFE 

 

      

צור קשר

עבור לתוכן העמוד